Žavinga mamytė: mitas ar realybė?

Jaunystėje kiekviena mergina nori atrodyti madingai ir stilingai: perkasi prabangius rūbus, stebi mados tendencijas ir stengiasi visuomet būti populiarumo viršūnėje. Ji tiksliai žino kokio dydžio kulniukai turi būti šį pavasarį, kokiu metų laiku ir kokie kvepalai vertinami ir ką reikia įsigyti šiandien, kad būti stilinga rytoj.

Tačiau įprastą gyvenimo būdą sutrikdo – nėštumas. Be jokios abejonės, laukimas išvysti į pasaulį ateinančio stebuklo, kuris yra dviejų mylinčių širdžių vaisius – tai tikra laimė. Ir vis tik, ilgiems devyniems mėnesiams, mergina pasitraukia iš pasaulio pilno blizgesio, žavesio, stiliaus ir prabangos. Kaip taisyklė, rūbai nėščioms moterims, padaryti vos iš keletos esminių fasonų, kurie skiriasi tik spalvų ir kirpimo manieros išpildymu. Aukštakulnių batelių taip pat faktiškai nešioti neįmanoma, ypač paskutiniais nėštumo mėnesiais. Ir pati pagrindinė priežastis, atsisakymo nuo įprasto gyvenimo būdo – nenoras stebėti, kas darosi aplinkui. Toksikozė, nuolatiniai nuotaikos pokyčiai – visa tai neleidžia gražioms damoms, kaip anksčiau atrodyti puikiai ir madingai.

Po gimdymo taip pat iškyla tam tikri sunkumai. Visą parą trunkanti mažylio priežiūra: maitinimas, maudymas, maisto gaminimas – šie dalykai ir vėl trukdo sugrįžti prie to, kas buvo anksčiau. Tačiau praėjus pusmečiui, merginos ir vėl pradeda mąstyti: kaip tapti ankstesne, susigrąžinti figūrą ir ką dėvėti, kad galėtų grįžti į įprastą gyvenimo ritmą?

Kad išvengti apgailėtinų pasekmių, reikia pažvelgti į drauges: ką jos nešioja, kaip rengiasi, kokioms spalvoms ir fasonams skiria dėmesį. Taip, nors jūs ir „iškritote“ iš šiuolaikinio gyvenimo kuriam tai laikui, tačiau sugrįžti atgal reikia su kažkieno pagalba. Ir tai reikalinga vien tam, kad jūs nesugebėsite greitai susiorientuoti ir susigaudyti pasikeitusioje madoje. Nes tam, kad joje gyventi, būtina nuolat rastis žavesio karalystėje. Kita vertus, nereikėtų aklai kopijuoti savo draugių. Nepamirškite, kad jūs dabar – mama. Taip, puošni, stilinga ir šiuolaikiška ir vis tik mama, kuri rūpinasi ne tik savo išore, bet ir savo mažylio įvaizdžiu.

Geriausia, jeigu tarp jūsų ir mažylio rūbų bus spalvų harmonija ar sutaps koks nors aksesuaras. Siekti, kad jūsų ir mažylio rūbai visiškai atitiktų pagal spalvą, stilių ir fasoną būtų kvaila. Vertėtų nepamiršti kokia proga jūs buvote pakviesta. Jeigu tai iškilminga vakarienė, tai paruoškite sau ir mažyliui vakarinius rūbus, kurie pabrėžtų jūsų seksualumą ir mažylio naivumą.

Nesistenkite rinktis suknelių su gilia iškirpte. Taip, jūsų krūtinė, po gimdymo, šiek tiek padidėjo, tačiau nebūtina to pateikti visuotiniam aptarinėjimui. Visi ir taip pamatys skirtumą, jeigu jūs dėvėsite net ir laisvo stiliaus marškinėlius, nes moters kūno privalumų paslėpti praktiškai neįmanoma.

Verta atkreipti dėmesį ir į kitas detales. Pavyzdžiui pakeiskite savo kvepalų aromatą. Jeigu anksčiau nuo jūsų sklido lengvas gėlių dvelksmas, kuris kalbėdavo apie lengvumą ir saugumą, tai dabar vertėtų pasinaudoti labiau prabanga dvelkiančiais aromatais, kurie pabrėžtų jūsų pasirinkto įvaizdžio tobulumą.

Pabaigai norėtųsi pasakyti, kad laikydamasi visų patarimų neužmirštumėte svarbiausios taisyklės: žavesys – tai ne žmogaus išorė, o jo dvasinis stovis. Jūs galite būti netinkamai apsirengusi, nemokėti palaikyti aukštuomenės pokalbių, tačiau jūs visuomet būsite dėmesio centre, kadangi stilingas gyvenimas – tai neatskiriama jūsų pačios dalis.

(Apsilankyta 176 viso, 1 šiandien)


Similar Posts