Žavėjimas, gundymas ir flirtas – poroje ir su kitais žmonėmis

Nieko nenustebins pasakymas, jog gundymas ir flirtas tikrai veikia kitus žmonės. Joks ryšys tarp dviejų žmonių neprasidės be bandymo sužavėti. Vis dėlto yra riba, kurią peržengus flirtas gali tapti ne gundantis, o gašlokas. Mat, kai bandome kažką sugundyti, siunčiame kitam žmogui tam tikrus seksualinius signalus.

Šiuo metu mes gyvename jausmų proveržio kultūroje, primenančioje, jog mes visi turime akis ir galime matyti kitus, kurie taip pat yra seksualūs. Tokia reakcija yra normali. Ir, jei mes mėgstame žmogų, su kuriuo kalbamės, ir iš jo jaučiame panašius signalus, tai tik patvirtina žmogiškojo seksualumo jausmą. Jis veikia bet kokius santykius ir partnerystes. Vienas iš įmanomų tolimesnių veikimo kelių – flirtavimas.

Viena vertus, flirtavimas “sukuria” poras, kita vertus – tai nepaneigiamai itin pavojingas dalykas: jis gali būti svaiginantis ir dėl to vesti prie kito dalyko, vadinamo “noriu daugiau”. Flirtavimo metu mes su kitu žmogumi dalijamės savo seksualumu, dėl to “kuriasi” naujos partnerystės ir santykiai. Susilaikyti nuo žavėjimo būna itin sudėtinga, ypatingai moterims, tačiau, jei yra antra pusė, flirtuoti derėtų mažiau: pirma, jūsų signalai gali pasiekti “įtartinus” asmenis ir, antra, flirtavimas gali būti neteisingai suprastas ir netoleruojamas antrosios pusės. Jei turite šeimą ar esate kažkaip įsipareigojęs kitam žmogui, reikėtų su juo pasikalbėti ir aptarti galimus santykius su kitais aplinkiniais žmonėmis. Juk kiekvienas nori į santykius įnešti šviežio oro, jaudulio, tačiau būtina kontroliuoti, kad tai nenueitų pernelyg toli. Beje, tai negali vykti ir slapčia nuo antrosios pusės. Svarbiausia pasikalbėti sąžiningai, siekiant supratimo, juk ir antra pusė gali norėti “pasitikrinti rinkoje”.

Flirtavimas, turint antrąją pusę, yra gyvybę suteikiantis dalykas. Jis kursto ugnį tarp partnerių, neleidžia užmigti aistrai. Juk daug geriau paflirtuoti būnant santykiuose, nei juos nutraukti dėl noro “pasilakstyti”. Kita vertus, nebūtina iškart griebtis flirtavimo su pašaliniais žmonėmis. Iš pradžių galima išmėginti gundymąsi poroje (tarp sutuoktinių ar rimtai įsipareigojusių). Flirtavimas visuomet prasideda nuo akių kontakto. Nukreipkite savo žvilgsnį tiesiai į partnerį. Žvilgsnis neturi būti gašlus – visos naudojamos priemonės turi būti subtilios. Tai reiškia, kad turite stengtis nebūti atvira kaip knyga, reikalinga paslaptis. Naudokite kūno kalbą, viliodami partnerį ar partnerę. Lyg netyčia palieskite savo mylimojo petį ar ranką. Galite ką nors saldžiai pašnibždėti į ausį. Renkitės taip, kad visas dėmesys kryptų tik į jus – rūbai neturi užgožti paties žmogaus. Rengtis reikėtų lengvai, bet ne pernelyg atvirai. Galite su partneriu susitarti susitikti kokioje kavinėje ir apsimesti, kad vienas kito nepažįstate, – flirtuoti ir “susipažinti” iš naujo. Aplinkiniai tai matys, tad gausite daug emocijų. Taip elgtis galite kelias dienas ar visą savaitgalį – tegu viskas prasideda nuo kvietimo į pasimatymą, gėlių, šampano ir taip toliau. Tai sužadins jausmus ir nereikės megzti naujų pažinčių bei flirtuoti su aplinkiniais.

Daugelis ekspertų tvirtina, jog flirtavimas poroje tik sustiprina santykius, partneriai jaučiasi reikalingi, įdomūs ir mylimi. Beje, tai primena ir pirmąsias pažinties dienas, kuomet bet kokia kaina buvo norima sužavėti, patikti ir demonstruoti tik geriausias savybes.

(Apsilankyta 416 viso, 1 šiandien)


Similar Posts