Vyrai ir moterys

Moterys dažniausiai skundžiasi, jog vyrai jų nesiklauso. Vyras arba visai ignoruoja jos šneką, arba, išklausęs kelis sakinius ir savaip supratęs, kas ją jaudina, išdidžiai užsimaukšlina Pono Taisytojo kepurę ir siūlo, kaip būtų galima išspręsti jos problemą. Vyras sutrinka, kai moteris neįvertina jo meilės ženklo. Kad ir kiek kartų moteris sakytų, jog jis jos nesiklauso, jis vis tiek elgsis taip pat. Ji trokšta įsijautimo, o jis mano, jog jai reikia padėt apsispręsti. Vyrų ir moterų skirtumai neišvengiami, jeigu moterys ir vyrai nesupras, jog jie vis del to skirtingi.
Vyrai dažniausiai skundžiasi tuo, jog moterys visuomet bando juos pakeisti. Kai moteris myli vyrą, ji jaučia atsakomybę už jo tobulėjimą ir stengiasi pagerinti jo veiklą. Ji virsta tarsi Namų Tobulinimo Komitetu, ir vyras atsiduria jos dėmesio centre. Kad ir kiek jis atsisakinėtų pagalbos, ji užsispyrusi laukia menkiausios progos jam padėti arba nurodyt, ką daryti. Jai atrodo, jog ugdo jį, o jis jaučiasi esąs kontroliuojamas. Iš tikrųjų jam tereikia jos pritarimo.
Tik supratus, kodėl vyrai siūlo sprendimus, o moterys siekia vyrus tobulinti, šias dvi problemas galima išspręsti. Įsivaizduokime, jog grįžtame į tuos laikus, kai marsiečiai ir venerietės dar nebuvo atradę vieni kitų ir atvykę į Žemę. Stebėdami gyvenimą Marse ir Veneroje, patyrinėsime vyrų ir moterų ypatumus.
 

(Apsilankyta 145 viso, 1 šiandien)


Similar Posts