Virtualūs pasimatymai ir įsimylėjimas

Populiarėjant internetui, vis daugiau žmonių įsigyja asmeninius kompiuterius. Kai kurie net tampa priklausomi interneto. Kiti tiesiog ima jame gyventi, nematydami aplinkinio pasaulio grožybių. Tad nereikia stebėtis, jog populiarėja virtuali meilė ir net… virtuali santuoka.

Turbūt ne vienas esate girdėjęs pasakojimų ar net pats dalyvavęs virtualiame pasimatyme. Tai netikėtai tapo labai populiaru, žmonės tokiu būdu ėmė ieškoti romantikos ir net meilės, nes jaučiasi vieniši. Ankstesni laikai tokios galimybės negalėjo pasiūlyti.

Bene kiekvienas turime elektroninius paštus, esame prisiregistravę prie socialinių tinklapių, daug laiko tiesiog dirbame prie kompiuterio. Tad visai patogu bendrauti su kitu žmogumi tiesiog niekur neišeinant iš namų, tiesiog dabar ir čia, ir net būnant bet kurioje vietoje (kad ir darbe). Bet byra keli niuansai, kuriuos turėtumėte žinoti, jei leidžiatės į virtualius santykius.

Tiesą sakant, nėra nieko blogo bendrauti ir kurti santykius virtualiai, tačiau esama įvairiausių žmonių, juk iš tikrųjų nežinote, kas sėdi antrame laido gale, gal žmogus su jumis bendrauja šiaip, dėl smagumo, o jūs pernelyg įsijausite ir kursite planus. Beje, virtualus bendravimas niekuomet neatstos tikrų pasimatymų i gyvo žmogaus, galinčio jus apkabinti. Internetinė erdvė iš esmės yra apribojanti.

Internetu jūs galite skaityti tik žmogaus žodžius. Negalite įvertinti žmogaus balso, emocijų, intonacijos, fizinės išvaizdos, gestikuliacijos bei mimikos. O juk tik pagal tai mes nusprendžiame, ar žmogus mums patinka. Internete galima pamatyti tik labai menką vieną žmogaus pusę. Bendraudami virtualiai, iš žodžių mes projektuojame vaizdą, koks galėtų būti kitas žmogus. Beveik visada tas vaizdas niekaip neatitinka realybės, yra pernelyg idealizuotas. Noras, kad toks žmogus realiai egzistuotų, virsta tik fantazija.

Vis dėlto, yra gerų dalykų, kurių mums teikia internetas. Jis suteikia žmonėms puikią galimybę susipažinti, bendrauti, keistis mintimis, bet nebūtina kada nors susitikti. O kartais įvyksta ir stebuklų – gal būtent internetu ir susirasite savo gyvenimo meilę ir sielos draugą. Būkite atsargus, kantrus ir tikėkitės, kad gražūs santykiai iš virtualios erdvės persikels į realią. Kad ir kas nutinka kibernetinėje erdvėje ar realybėje, viskas yra tik jūsų rankose, galite viską sukontroliuoti.

Kai kurie laikosi nuomonės, kad internetas yra anaiptol neįmanomas būdas sutikti meilę. Juk svarbios juslės, regėjimas, žvilgsnis, judesys, kūno kalba, o internetas, deja, mums to dar kol kas neteikia. Bet tie, kurie propaguoja virtualius santykius, oponuoja, jog būtent sėdint prie kompiuterio ir rašant išlieji visas savo emocijas, žmogus gali pažinti tave tokį, koks esi iš tikrųjų.

Kad ir kaip ten bebūtų, virtualus bendravimas tikrai nėra blogai. Bet nepamirškite, kad internetiniai pasimatymai kažką signalizuoja jūsų gyvenime – gal jūs bėgate nuo realybės į fantazijų pasaulį. Internete mes galime būti, kas norime, arba kokie norime, galime ir apsimesti. Net jei darome tik kelias valandas per dieną, vis viena pabėgame nuo realybės, tad reikia ieškoti priežasčių ir geriausia bendrauti realybėje.

(Apsilankyta 308 viso, 1 šiandien)


Similar Posts