Vėžys – tai ne mirties nuosprendis

Nustatyta, jog nutukimas moterims sukelia pieno liaukų, vidaus lytinių organų, tulžies pūslės, storojo žarnyno vėžį; vyrams – prostatos ir žarnyno.

Na ir ne mažiau svarbus faktorius onkologinėms ligoms kilti yra ekologija. Stiprūs kancerogenai, kurių yra ne tik automobilių išmetamose dujose, bet jie supa mus iš visų pusių, gali sukelti vėžį. O nuolatinė vitaminų stoka, nuovargis ir nervinė įtampa tik sustiprina jų poveikį.

Vėžys – tai piktybinių navikų, augančių tik iš epitelinio audinio ląstelių (gleivinė, oda), grupė. Augliai iš raumenų, kaulų, kremzlių, riebalų ląstelienos vadinami sarkomomis.

Piktybiškumas – tai naviko savybė augti ir ne tik prasiskverbti į jį supančius audinius, bet ir plisti per kraują bei limfą į kitus organus (metastazėmis). Patekęs į kitus organus ir audinius, piktybinis navikas sutrikdo jų normalią veiklą, be to, jis labai greitai auga ir savo augimui iš organizmo savinasi mais tingas medžiagas, tarsi apvokdamas jį, dėl to organizmas liesėja.

Navikas gerai aprūpinamas krauju, tačiau dėl greito augimo jam  stinga krauj agy slių, ir jis pradeda irti. Irimas sukelia intoksikacij ą  organizmo “perpildymą” įvairiomis toksinėmis medžiagomis.

Dėl išorinės aplinkos įtakos (radiacijos, cheminių medžiagų,  biologinių agentų) genetinėse ląstelės struktūrose (tose, kurios neša informaciją apie pačią ląstelę, jos funkcijas ir sudėtį) nuolat vyksta pokyčiai.Tokiu būdu pakitusios ląstelės organizmui tampa svetimkūniais, jas tuoj aptinka imuninė sistema ir pašalina.

Tačiau dėl to, kad “išoriškai” tos ląstelės labai panašios į normalias, arba dėl sutrikusios imuninės sistemos, jos gali “apgaudinėti” apsaugines organizmo sistemas. Piktybinių auglių ląstelės turi savybių, kurios nebudingos normalioms sveikoms ląstelėms, pavyzdžiui, smarkus augimas, kurį neįmanoma kontroliuoti.

Jeigu jums diagnozavo vėžį, nenuleiskite rankų. Diagnozė –  tai dar ne mirties nuosprendis. Dažniausiai ligoniai paprasčiausiai  nieko nežino apie onkologinių ligų priežastis, simptomus ir gydymo metodus. Iš baimės netekę vilties žmonės eina pas ekstra  sensus, gydosi patys, tuo pačiu gaišdami brangų laiką. Jie nepasitiki Šiuolaikiniais tradiciniais gydymo metodais ir kreipiasi į  netradicinę mediciną. Kai po kiek laiko pagerėjimo nebūna, jie  kreipiasi į gydytoją, kuris jau diagnozuoja užleistą ligos stadiją.

Cheminė ir spindulinė terapija bei masė kitų metodų padės jums nugalėti ligą.

(Apsilankyta 125 viso, 1 šiandien)


Similar Posts