Veido valymas

Odos valymas ryte

Niekada netepkite odos kremu prieš tai jos nenuvalę! Nuprausus odą galima tepti valomuoju pieneliu ar toniku, po to galima ir kremu. Atsikėlus ryte iš pradžių odą nuplaukite šiltu vandeniu, vėliau šaltu. Kad oda nesausėtų nuo vandentiekio vandens, plaukite arbatžolių arbata arba negazuotu mineraliniu vandeniu.

Odos valymas vakare

Ruošiantis miegui nuvalykite makiažą. Net jei nenaudojate kosmetikos, per dieną ant veido nusėda tūkstančiai įvairių dulkelių ir nešvarumų, kuriuos reikia pašalinti.

Oda nuolat atsinaujina, todėl odos paviršiuje būna susikaupęs negyvų ląstelių sluoksnis, kurį reikia pašalinti.

Valymo priemonės:

Norint gerai nuvalyti veidą vien vandens nepakanka.

Veidą galima valyti specialiais tonikais, pieneliais. Jie tinka visų tipų odai, rytiniam ir vakariniam valymui.

Prausimosi gelius geriausia vartoti turintiems riebią ar mišrią odą. Valant veidą negalima odos smarkiai trinti ar tempti.

Odos pilingas

Tai procedūra, kurios metu naudojamos priemonės, turinčios šveičiamųjų dalelių. Naudojant pilingą pašalinamas paviršinis negyvų ląstelių sluoksnis, išvalomos odos poros, geriau pasisavinamos maitinamosios ir drėkinamosios kremų medžiagos.

Pilingo priemonės:

• Mechaninės – odos šveitiklyje yra smulkių šveičiamųjų dalelių. Tokio tipo pilingas tinka riebiai ir mišriai odai.

• Fermentinės – šveitiklis tirpdo ir suminkština negyvų ląstelių sluoksnį, valo ir išsiplėtusias poras. Tinka jautriai ir sausai odai.

• Cheminės – šveitiklio pagrindą sudaro vaisių rūgštys, žymimos AHA. Jos taip pat tirpdo ir šalina paviršinį negyvų ląstelių sluoksnį. Cheminis šveitiklis yra stipresnis nei fermentinis, todėl netinka jautriai, sausai odai. Todėl jį geriausia naudoti riebiai, mišriai odai

Pilingo procedūra atliekama kartą per savaitę jei oda riebi. Jei oda sausa, jautri – kartą per mėnesį, jei mišri – 1 -2 kart per mėnesį.

Prieš pilingo procedūrą rekomenduojama veidą palaikyti garuose, kad atsivertų odos poros.

Švelniais, masažuojamais judesiais paskirstykite pilingo kremą. Veidą nuprauskite iš pradžių šiltu, paskui šaltu vandeniu.

Po pilingo veidą patepkite maitinamuoju kremu.

(Apsilankyta 375 viso, 1 šiandien)


Similar Posts