Vaisinė dieta

 Vaisinės dietos geriausiai laikytis yra poilsio dienomis. Geriausiu atveju pasirinkti tik vieną vaisių rūšį. Valgyti vaisius rekomenduojama su sėklomis ir žievele. Pasirinkite tokius vaisius, kurių spalva jums labiausiai patinka. Gydymui labai gerai tinka saldžios rūšies obuoliai. Vasarą taip pat galima pasirinkti žemuoges, braškes, trešnes. Žiemą – citrinas, apelsinus.

Pavyzdžiui, gydantis obuoliais, pirmą savaitę reikia pakeisti obuoliais savo pusryčius, antrą savaitę – pusryčius ir vakarienę, trečią ir ketvirtą valgyti tik obuolius (tarp valgio galima gerti vandenį su citrina ir medumi), penktą ir šeštą savaitę – obuolius valgyti tik ryte, pietūs ir vakarienė – įprastas maistas. Reikia įsiminti, kad iškart po valgymo negalimo gerti, tik po 2 valandų.

Taip pat egzistuoja ir kita, greitesnė metodika, šešioms dienoms. Pagal ją, gydymas vyksta kiekvieno sezono pradžioje (pirmą savaitę). Per šešias dienas reikia suvalgyti 9 kilogramus vaisių, nevalgant jokio kito maisto, gerti galima ne daugiau kaip 2 stiklines skysčio.

Gydymo schema yra tokia:

1 diena – 1 kg vaisių

2 diena – 1,5 kg vaisių

3 diena – 2 kg

4 diena – 2 kg

5 diena – 1,5 kg

6 diena – 1 kg

(Apsilankyta 142 viso, 1 šiandien)


Similar Posts