Vaikas knarkia – gal jam depresija?

Suomių mokslininkai nustatė, Kad vaikai, Kurie per miegus knarkia, labiau linke į depresijas ir baimės. Testu rezultatai parodė, Kad vaikai, Kurie naktimis knarkia, dazniau nei Tyliai miegantys bendraamžiai Turi ir miego sutrikimų: Juos kamuoja naktiniai košmarai, kalba per miegus, sunkiau užmiega. Be to, knarkiantys Mažieji dazniau būna išsiblaškę, Ju kalba ne tokia sklandi, kaip nekrankiančių bendraamžių.

Pasak statistikos, per miegus knarkia apie 5 proc. vaikų. Specialistų teigimu, knarkimas Gali būti normalus ir patologinis. Problema jis tampa tada, kai vaikas knarkia garsiai, tai trukdo jo paties miegui: Mažylis Dažnai prabunda, džemas Sunku kvėpuoti.

Pati Populiariausia Vaikų knarkimo priežastis – padidėję adenoidai, UMI arba chroniška sloga. Taip pat knarkimas Gali varginti Dėl netaisyklingai susiformavusios nosies pertvaros.

Deja, abiem atvejais minētais Norint pašalinti knarkimo priežastį teks kreiptis į chirurgus. Taciau jei knarkimo priežastis kita arba gydytojai PATARIA neskubėti daryti operacijos, galite pagerinti Mažylio Miego kokybė ir palengvinti jo kvėpavimą:

• Pasirūpinkite, Kad vaiko kambaryje Būtų normali Oro drėgmė. Sausas oras (Ypač rudenį ir žiemą) išdžiovina nosies gleivinę, tai trukdo kvėpavimui per nosi. Orą sudrėkinti padės kambario paviršių nušluostymas drėgnu skudurėliu, specialūs Oro drėkintuvai ar tiesiog Netoliese pakabintas drėgnas rankšluostis.

• Parinkite vaikui patogią Pagalve. Pernelyg aukšta pagalvė provokuos knarkimą, kadangi nepatogiai sulenkiamas kaklas. Kur kas geriau tiks plokščia, 3-6 cm storio pagalvė.

• Prieš miega įlašinkite nosies kraujagyslės sutraukiančių Lašų. Šis metodas padės Jei knarkimo priežastis – užgulta nosis.

www.eli.mama.lt

(Apsilankyta 187 viso, 1 šiandien)


Similar Posts