Tikra tiesa apie gelių dovanojimą moterims

Vyras padovanojo jums gėlytę arba puokštę? Tai, neabejotinai, gerai ir teisinga. O ar žinote jūs šios „aukos“, moters grožiui ir žavesiui, išaiškinimą?

1 gėlytę – priimta dovanoti merginai „saldainių – gėlių“ periodu. Nebrangu ir malonu. Be to tai neįpareigoja, todėl dovaną galima priimti ramia sąžine.

3 gėlytės – santykiai labiau rimtesni, tačiau vyras dar nėra užtikrintas, kad jūs atsakysite jam tuo pačiu.

5 gėlytės. Gražu, šventiška, pagarbiai.

Jeigu prie gėlių pridėta žalių šakelių, žalumynų ar kitokių puošmenų – tai tikras požymis kreipiant dėmesį į detales ir pakankamai rimtas požiūris į jus. Nes kam gi reikėtų dar vargintis, paslėpti gėlių grožį kitomis floros dovanomis?

Puokštė – tai tikras paėmimas šturmu (jeigu žinoma, tą dieną pas jus arba jūsų šeimynykščius nėra šventės).

Apie pačias gėles

Rožės – miela, tačiau su fantazija ryškiai ne kas.

Gvazdikai – jaunuolis be galo senamadiškas ir jis neturi supratimo apie visuomenės blizgesį.

Gerberai – jūs galite būti užtikrinta, kad greičiausiai, jis bent kelias minutes mąstė, kokias gėles išrinkti. O tai jau gerai. Parašykite jam dešimt už originalumą.

Tulpės – elegantiška, jautru ir pavasariškai.

Irisai – norėjo neįkyriai pademonstruoti švelnumą.

Orchidėjos – šimtą procentų norėjo padaryti neišdildomą įspūdį! Jam tai pavyko?!

Lelijos – „jos man patiko ir skaniai kvepia“.

Kalijos – norėjo jus nustebinti. Ir apskritai gyvenime mėgsta efektingus žestus.

Chrizantemos – jis praktiškas.

Hiacintas – tikėjosi, kad šių keistų gėlių jums dar nieks nedovanojo. Sutikite, jug toks susirūpinimas visuomet malonus.

Bijūnai – gaudo momentą, kada jos jau (arba dar) parsiduoda. Geras ženklas! Atrodo, jis vertina paprastumą ir natūralumą.

Gladiolės – tai leidžiama, jeigu jūs sakėte, kad jums jos patinka. Priešingu atveju tai nusikalstamas aplaidumas, nes gladiolės labiau asocijuojasi su rugsėjo pirmąja, nei su romantišku pasimatymu.

O dabar įvertinusios ir pakritikavusios pagalvokite, kad greitu laiku jums pačioms reikės išrinkti gėles – pavyzdžiui, gimtadieniui jo mamai arba jam pačiam. Tuomet ir ateis į galvą mintis: o gal geriau nerizikuoti ir nupirkti klasikines rožes?

(Apsilankyta 244 viso, 1 šiandien)


Similar Posts