Teikiamos veido korekcijos procedūros

Veidas – mūsų vizitinė kortelė. Bendraujant su kitais pirmiausia žvilgsnis krypsta į veidą, todėl galima drąsiai teigti – tai labai daug ką pasako apie mus, savotišku būdu taip save pristatome aplinkiniams. Vadinasi, labai svarbu išlaikyti sveiką ir gražų įvaizdį. Gerai, jeigu problemos greitai pašalinamos namų sąlygomis, tačiau būna atvejų, kai būtina kreiptis į specialistus. Iš pradžių gali atrodyti baisu, tačiau viskas yra kur kas paprasčiau.

moters veidas

„Dvigubas smakras“ – dažna problema

Pagurklio riebalai ne vienam sukelia neigiamas patirtis. Tokie žmonės dažniausiai patiria psichologinių problemų: sumažėja savivertė, pasitikėjimas savimi, iškraipomos veido proporcijos. Daugelis galbūt manys, kad galima su tuo susigyventi, jeigu tai nekenkia sveikatai, tačiau šiais laikais yra daug efektyvių būdų, kaip šią problemą pašalinti. Vienas tokių pagurklio nusiurbimas.

Tai nesudėtinga operacija, kuri dažniausiai trunka vos pusvalandį. Svarbu suprasti, kad tai chirurginė procedūra, todėl būtina konsultacija su gydytoju, kurios metu aptarsite savo lūkesčius ir chirurgas, įvertinęs jūsų būklę, nukreips tinkama linkme. 

Ši procedūra puikus pasirinkimas, jei kenčiate dėl riebalų pertekliaus pasmakrėje, norite gražesnių veido linijų. Tai padės atgauti savivertę, nes „dvigubo smakro“ problemą patiria daugelis, net ir tie, kurie sveikai maitinasi ir sportuoja. Kartais to priežastis paveldimumas. 

Veido pokyčiai, su kuriais nebūtina taikytis

Kai kurie pokyčiai neišvengiami. Dažniausiai apie 30 žmogaus gyvenimo metus pradeda keistis veido struktūra: atsiranda pirmosios raukšlės, veido audiniai pasmunka žemyn. Su šiais pokyčiais gali susitaikyti ne kiekvienas. Gera naujiena ta, kad šiais laikais tai įmanoma pakoreguoti.

Riebalų persodinimas į veido sritį geriausia išeitis, nes tai užtikrins ilgalaikį poveikį. Kaip viskas vyksta?
Iš donorinių kūno sričių paimamos riebaluose esančios kamieninės ląstelės, kurios padeda veido odai regeneruoti, stabdo senėjimo procesus, ir tada riebalų injekcijos suleidžiamos į skirtingas veido sritis, taip suformuojamos gražios linijos. 

Kada verta rinktis šią procedūrą?

Šis variantas labiau tinka vyresniems žmonėms, bet kartais būna išimčių. Tai gali įvertinti tik gydytojas.  Operacija jums reikalinga, jeigu veido audiniai suglebę, nukarę žemyn, jeigu negelbsti hialurono ir botulino toksino injekcijos,siekiate ilgalaikio poveikio. 

Tikslią diagnozę gali nustatyti tik chirurgas, nes operacijai reikalingas specialus pasiruošimas – kuriam laikui turėtumėte atsisakyti žalingų įpročių. Tai lems geresnius rezultatus. Pati operacija atliekama bendrinėje nejautroje, trukmė dažniausiai 1-2 valandos. Daugiau apie tai skaitykite.

Grožio puoselėjimas – kiekvieno žmogaus pareiga

Nuo seniausių laikų žmonės visais įmanomais būdais mėgino pagerinti savo išvaizdą, o šiais laikais tai tapo kur kas paprasčiau. Veidas – svarbiausias akcentas mumyse, todėl privalome palaikyti jį tvarkingą ir gražų. Deja, ne visada tai galima padaryti pačiam. Tada būtina kreiptis pas specialistus, kurie paskirs labiausiai tinkančią procedūrą.

(Apsilankyta 62 viso, 1 šiandien)


Similar Posts