Svajonių moteris

Kiekviena iš mūsų anksčiau ar vėliau suvokia, kad reikia ištekėti. Ir ne todėl, kad „jau metas“, o todėl, kad labai norisi sukurti tvirtą ir laimingą šeimą. Norime pradžiuginti tas merginas ir moteris, kurios laukia savo vienintelio: vyrai ieško tokios moters, kurios savybes pabandysime atskleisti šiame straipsnyje.

Apie tylėjimą. Mylinti moteris nepriekaištauja savo vyrui, ji visada žino kada galima pakalbėti apie jo trūkumus, o kada reikia patylėti. Pavyzdžiui, kai jis pamiršo išplauti indus arba paliko netvarkingą stalą po darbo.

Nepriklausomybė. Moteris turi būti protinga, turėti humoro jausmą, su ja galima pakalbėti įvairiomis temomis: nuo politikos iki sekso. Be to, vyrai vertina nepriklausomybę. Kas norės visą laiką būti aukle? Su stipria ir savarankiška drauge gyventi žymiai geriau.

Patrauklumas. Apie tai, kad reikia būti patrauklia žino visi. Dabartiniu metu, kai taip išvystytos grožio priemonės ir technologijos, net labai vidutiniška mergina gali tapti tikra gražuole.

Pagarba. Moteris turi gerbti savo mylimąjį, klausytis jo nuomonės, net jeigu ji nevisiškai sutinka su ja. Jokiu būdu negalima bartis, kelti pavydo scenas kitų žmonių akyse, visada reikia būti taktiškai ir diplomatiškai.

Vaidai. Protinga moteris niekada nesibara su savo vyro draugais ar giminaičiais, nes supranta kaip jam šie žmonės yra brangūs ir artimi. Nebūtinai būti jo mamos pagalbininke virtuvėje, užtektų paprastos pagarbos.

Geriausias vyras. Mylinti moteris visada nori, kad jos mylimasis būtų geriausias, bet tai tikrai nereiškia, kad reikia jam nurodinėti ką ir kaip jam daryti. Su vyru reikia elgtis taip, kad jis pats norėtų būti geriausias, kažką pasiekti gyvenime.

Interesai. Duokite savo mylimajam galimybę pasijusti tikru vyru. Nereikia jam nustatinėti savų taisyklių: ką ir kaip daryti, kur nueiti, su kuo bendrauti. Vyrai ir moterys yra labai skirtingi, taigi, ir interesai jų skiriasi.

Meilė. Meilė – tai yra svarbiausia kas turi būti santykiuose. Tai nereiškia, kad galima paprastai rasti žmogų, kuris mylės ir priims jus tokia, kokia esate, tai galima tik pajusti.

(Apsilankyta 170 viso, 1 šiandien)


Similar Posts