Stalo papuošimas

   Kasdieniams daiktams suteikite kitą vaidmenį – varžtą panaudoki­te kaip padėkliuką peiliams, žie­dus staltiesėlėms padarykite iš užuolaidų žiedų, surištų žolių, medžiagos, folijos, ant stalo sustatykite kamščių eilutę – čia ir yra efektas puošiant stalą!

Išbandykite liurekso medžiagą kaip pagrindą ir papuoškite ją tiu­liu; naudokite visokio platumo, spalvų ir įvairių rūšių audinių juos­tas; apibarstykite stalą blizgučiais, kriauklelėmis, rutuliukais, lapais, riešutais, kukurūzų dribsniais, po­midorais, kristalizuotu cukrumi, gėlytėmis arba dovanėlėmis. Išra­dingai panaudodami stiklinius, marmurinius, porcelianinius ar medinius vaisius, išgaukite visai naujus akcentus, iš vaisių, kriauk­lių ir gėlių sukurkite natiurmortą – akių vilionę. Sudėkite iš gėlių ir daugybės la­pų puokštę, tačiau, labai susiža­vėję, nepamirškite, kad dauguma žmonių nelabai mėgsta šnekėtis "per gėlę" su kitu žmogumi, sėdinčiu priešais. Komponuokite pievų gėles su kitomis. Puoškite stalą girliandomis. Kuo daugiau, tuo geriau!
Tik, dengiant puošnų šventinį stalą, reikėtų šiek tiek sa­ve pristabdyti. Jam pakanka si­dabrinės žvakidės, kelių gėlių puokščių, taip pat vienos ar kitos stiklinės arba porcelianinės figū­rėlės. Su iš šventinio stalo pasiskolintu elementu, grafinu, taip pat galima sukurti nuotaikingą efektą, kai ant stalo derinama jų daug – šlifuoto ir nešlifuoto stiklo, su sidabriniais ornamentais ar be jų. Be to, kada nors pabandykite ir paprastą dieną ant stalo pastatyti žvakidę. Ji nebūtinai turi būti si­dabrinė. Jų būna stiklinių, kera­minių, porcelianinių, metalinių, arba galite ne pagal paskirtį panaudoti duoną, įsmeigdami j ją žvakes. Jeigu nenorite naudoti žvakidės, pakaks paprastų, nor­malių žvakių, mažų žvakučių ar­ba – kaip ypatingo efekto – plau­kiojančių žvakių. Ant padėklo iš jų galima sukurti tikrą žvakių jū­rą. Kuo daugiau žvakių, tuo dides­nis bus įspūdis.

Staltiesėlių lankstymas: Šventiškai padengtam stalui tinka medžiaginės staltiesėlės. Jas išlanks­tyti kaip meno kūrinius ne taip jau paprasta; prieš tai nesitreniravus, tik labai retai gali iš karto pavykti. Pradinė medžiaga yra 40×40 arba 50×50 cm didumo medžiaginės staltiesėlės, kurios sulankstytos de­damos ant lėkštės.

(Apsilankyta 268 viso, 1 šiandien)


Similar Posts