Siurprizas mylimajam

Kaip dažnai kasdieniniuose rūpesčiuose mes užmirštame, kad buitis – tai ne svarbiausia. Žinoma, švaros namuose, skanios vakarienės ir namų jaukumo niekas neatšaukė. Tačiau „buitiniame gyvenime“ turėtų būti ir dar vienas elementas, tai – romantika.

Taip jau istoriškai susiklostė, kad būtent mes, moterys, laukiame iš vyrų dėmesio ir „materialios išraiškos nematerialių jausmų“. Bet, sutikite, ne visiškai sąžininga būtų sėdėti ir palankiai priiminėti „aukas“, nedarant atsakomųjų žingsnių. Kai kas gali pasakyti, kad tai prieštarauja moteriškumui. O kodėl meilės demonstravimas – tai ne moteriškumas? Galų gale, mes juk priimame idėją apie lyčių lygybę, tuo tarpu romantiškuose santykiuose kažkodėl išliekame labai konservatyvios. Jūs pasakysite, – „Kažkodėl nedažnai pasitaiko vyrų, kurie, pragyvenę su moterimi keletą metų, toliau jai rodo dėmesį, reguliariai parneša gėlių ir saldainių“. Taip, toks požiūris labai paplitęs. Tuomet imkimės iniciatyvos ir parodykime pavyzdį! Būkime romantiškomis – ir (pamatysite!) jūsų mylimasis taps toks pat!

Kokios gi romantinės smulkmenos, siurprizai gali išreikšti jūsų jausmus mylimajam / vaikinui? Verta atkreipti dėmesį, kad jeigu jūs gyvenate kartu, tai įvairūs niekučiai / minkšti žaisliukai erzins ne tik jūsų draugą, bet ir jus pačią (kadangi labai užgriozdina namus). Taigi pakalbėkime apie kitas, meilės išraiškos galimybes.

Po langais stovi jo (jūsų abiejų) automobilis? Dabar žiema ir pilna sniego, nupieškite ant automobilio stiklo … širdelę! Ryte, eidamas į darbą (arba grįždamas) pažvelgs į savo plieninį žirgą, o ant jo – jūsų „meno šedevras“. Nejaugi jis nenušypsos …, o jeigu nesusigaudytų ir pagalvotų, kad tai vaikų pokštai, pasiųskite jam SMS – „Aš tave myliu!“. Svarbiausia nutaikyti momentą, kad žinutę jis gautų iš kart, kai tik pamatys jūsų išmonę.

Retkarčiais įdėkite į mylimojo striukės kišenę romantišką raštelį, na kad ir: ‚Grįžk greičiau!“ arba „Tu man pats geriausias!“. Raštelius galite priklijuoti ir prie šaldytuvo, ir prie veidrodžio, žodžiu kur galėtų pamatyti. Netgi galima išklijuoti visus namus širdelėmis. Tik neverta persistengti, nes, net ir patys maloniausi dalykai kažkada pabosta. Tačiau kartas nuo karto – pats tas.

(Apsilankyta 327 viso, 1 šiandien)


Similar Posts