Populiariausi šių metų žaislai: ko trokšta Jūsų mažylis?

Nustebinti mažuosius šeimos narius – pakankamai sudėtinga užduotis, tad jau iš anksto pradedame galvoti, ką jiems padovanosime gimtadienio ar bet kokia kita proga. Visgi, galime drąsiai teigti, jog vaikučius visuomet žavi žaislai, todėl ir jiems kasmet sudaromi populiarieji „must have“ sąrašai. Tad kviečiame susipažinti su šių metų favoritais – tikėtina, jog šiame sąraše atrasite ir Jūsų vaikams patiksiančią dovanos idėją.

  1. Hatchimals kiaušiniai. Nors šie interaktyvūs žaislai daugeliui vis dar nėra žinomi, galite būti tikri – Jūsų vaikai (o ypač mergaitės) apie juos jau tikrai girdėjo. Su tokiu kiaušiniu niekuomet nebus nuobodu: iš pradžių teks pasistengti, kad jis greičiau prasikaltų, o po to reikės pasirūpinti, jog išsiritęs drakonas ar pingvinas augtų sveikas ir laimingas. Jo nuotaiką ir norus atspindės besikeičiančios akių spalvos, tad šie Hatchimals žaislai taps naujaisiais vaikučių draugais ir tuo pačiu išmokys juos rūpestingumo bei kitų gyvenime praversiančių savybių.
  2. Nerf žaislai. Daugeliui vaikučių patinka įsijausti į kovotojų vaidmenis ir visomis įmanomomis priemonėmis kovoti su blogio jėgomis, o tėveliams visuomet norisi, jog tokie žaidimai praeitų saugiai. Ieškantiems kompromisų, puikiai tinka Nerf žaisliniai šautuvai, kurie dažniausiai suvilioja berniukus, tačiau prie smagių žaidimų mielai prisijungia ir suaugusieji. Tolimi šūviai, minkštos ir saugios kulkos, unikalus dizainas – tokie žaislai pranoks tiek Jūsų, tiek ir mažųjų lūkesčius!
  3. Interaktyvios beždžionėlės Fingerlings. Mielumo įsikūnijimas, mažas geriausias draugas, virtualus augintinis – visais šiais epitetais dažniausiai apibūdinamos žaviosios beždžionėlės, kurios lengvai prilimpa prie pirštų, rašiklio, šaukšto ar bet kokių kitų paviršių. Jos reaguoja į judesius ir garsus, gali pačios pakraipyti galvytę ar netgi atsakyti į vaikučių pakštelėjimą, tad geros nuotaikos dozė bus garantuota! Suskubkite apgyvendinti bent vieną interaktyvią beždžionėlę savo namuose – prognozuojama, jog artėjant masinėms šventėms, šie žaislai pasieks rekordines populiarumo aukštumas.
  4. LEGO konstruktoriai ir kaladėlės. Jau daugybę metų visiems puikiai atpažįstami LEGO konstruktoriai iki šiol vaikučius ir suaugusius nuolat stebina naujovėmis – jie tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms, tad pasirinkę tokią dovaną, niekuomet nesuklysite. Atsižvelkite į jų amžių ir pomėgius – Pigu.lt el. parduotuvės asortimente tikrai surasite kiekvienam vaikui tiksiantį LEGO rinkinį. O kuo jų daugiau – tuo įvairesnius scenarijus galima išbandyti!
  5. Baby Born lėlės. Dar viena nesenstanti klasika, kuri jau daugybę metų žavi jaunąsias damas – interaktyvios lėlės leidžia pasijausti tikromis mamomis ir moko rūpestingumo bei atsakingumo. Turint tokią lėlę, neabejotinai lavinama ir fantazija, tad mažoji ne tik smagiai leis laisvalaikį, bet ir tobulins savo įgūdžius kartu su naująja drauge. Ji geria iš buteliuko, verkia, juda ir elgiasi tarsi tikra – toks žaislas niekuomet neleis liūdėti!

Galiausiai beliks nuspręsti, kuris iš šių žaislų artimiausios šventės metu labiausiai sužavėtų Jūsų atžalą. Visgi, dažniausiai užtenka tik gerai įsiklausyti ir atsakymas netrukus ateina savaime – mažieji mielai dalinasi savo norais, tad apie jų svajones išgirsite pirmieji. Galite ir patys užbėgti įvykiams už akių – visi šiame sąraše esantys žaislai neabejotinai bus puikiai žinomi ir laukiami Jūsų mažylių!

(Apsilankyta 444 viso, 1 šiandien)


Similar Posts