Plaukų priežiūra

Kaip taisyklingai prižiūrėti plaukus, kad jie visada liktų sveiki ir gražūs, net šaltomis žiemos dienomis? Pateiksime keletą patarimų, kuriuos turi įsiminti kiekviena panele.

Plaukų priežiūra visada suprantama kaip reguliarus jų plovimas ir drėkinimas, todėl visų pirma, svarbu teisingai pasirinkti šampūną. Vien blogai parinktas šampūnas jau gali įtakoti pleiskanų atsiradimą.

Nepamirškite, kad drėgni plaukai yra labiausiai pažeidžiami, todėl pasistenkite džiovinti juos natūraliu būdu, be džiovintuvo ir be iššukavimo.

Reguliariai lankykite kirpyklas. Plaukų meistrai ne tik padarys jūsų šukuoseną tvarkingesne, bet ir naudojamos profesionalios priemonės padarys plaukus sveikesnius.

Tam, kad pasirinkti tinkamą priemonę plaukams prižiūrėti, visų pirma reikia nustatyti jūsų plaukų tipą.

Jeigu plaukai riebūs, pasistenkite naudotis priemonėmis, kurių sudėtyje esama mėtos arba kitų gaivinamųjų komponentų, kurie efektyviai pašalina riebų sluoksnį nuo plaukų ir, kurių dėka plaukai ilgiau išliks švarūs. Be to galima padaryti tokią kaukę: pasiimkite vieną stalo šaukštą salyklinio acto, išmaišykite stiklinėje vandens, pridėkite žiupsnelį druskos. Praskalaukite plaukus, vieną valandą nieko nedarykite su jais, paskui kruopščiai nuskalaukite vandeniu. Geriausių rezultatų pasieksite, darydami tokią procedūrą du kartus per savaitę.

Sausi plaukai, kaip taisyklė, yra labai trapūs, todėl juos reikia pamaitinti, kad jie taptų stiprūs ir žvilgantys. Geriausiai šiam tikslui pasiekti tiktų ricinos ir kokosų aliejaus mišinys (kiekis turi būti maždaug vienodas). Tokį mišinį geriausia pasidaryti iškart keliems kartams. Galima taip pat įpilti truputi levandų aliejaus. Prieš tepant plaukus, mišinį būtina pašildyti. Palikti ant plaukų visai nakčiai. Iš ryto kruopščiai išskalauti plaukus su vandeniu ir daryti šią procedūrą du kartus per savaitę.

Normalūs plaukai nereikalauja papildomos priežiūros, tačiau aukščiau minėti receptai gali būti labai aktualūs, jeigu plaukų būklė pablogėja tam tikromis oro sąlygomis, streso metu ir pan., kai plaukai tampa riebesni ar sausesni.

Taip pat svarbu paminėti, kad geriausiai plaukus skalauti vėsiu vandeniu, plauti su šampūnu geriausiai 2-3 kartus per savaitę, jeigu dažniau, jie gali tapti sausesni bei anksčiau pradės riebaluotis šalia šaknų. Jeigu jus vis tiek norite plauti galvą kiekvieną dieną, būtina pasirinkti šampūną skirtą kasdieniniam naudojimui.

Ir nepamirškite, kad didelę įtaką jūsų plaukams ir odai turi aktyvus gyvenimo būdas.

(Apsilankyta 169 viso, 1 šiandien)


Similar Posts