Paauglio sveikatos receptas

Jeigu augančio paauglio Širdies paklaustume, ko jai Trūksta, Kad ji jaustųsi gerai, si greičiausiai atsakytų: “Aš norėčiau, Kad mano šeimininkas valgytų daugiau mėsos, gertų daugiau pieno ir kuo daugiau judėtų.

Gydytojai teigia, Kad paaugliai, o Ypač berniukai, intensyviai augdami neretai jaučia Būti priežasties atsirandantį raumenų silpnumą. Kartais jie labai greitai pavargsta po sportinių užsiėmimų, skundžiasi skausmu širdies plote.

Toks silpnumas paauglius kamuoja Dėl karnitino, Kuris energija aprūpina širdies raumenį, trūkumo. Sparčiai augantis paauglio organizmas nepagamina reikiamo kiekio Šios medžiagos, del to paaugliai greičiau pavargsta, krinta Jų darbingumas.

Pagrindinis karnitino šaltinis – mėsa (jautiena ir veršiena) ir pienas.
Dar viena augančių mūsų atžalų Širdies Beda – hipodinamija. Jeigu Širdies netreniruosime, ji nebus pajėgi pakelti didesnių krūvių.

Vaikų kardiologai teigia, Kad netgi Širdies Ydų turintiems vaikams reikia sportuoti, aisku, Jiems Turi buti skiriami daug mažesni fiziniai krūviai, tai jie Turi daryti prižiūrimi specialistų.

Nejudrus paauglio gyvenimo būdas, nesubalansuota mityba Gali sukelti ankstyvą išeminę širdies liga. Anksciau Buvo manyta, Kad išeminė širdies liga – vyresnių nei 45-erių metų amžiaus žmonių “privilegija”.

O dabar jau 30-mečiai, o kartais ir 25-erių metų Sulaukė žmonės skundžiasi šiai ligai būdingais simptomais, tokiais kaip stenokardija (skausmas, jaučiamas širdies plote ir krūtinėje, ypač pavargus). Negi Norite Savo vaikui tokios ateities? ..

Dvi rimtos priežastys apsilankyti su paauglių pas kardiologą:


– Dažni galvos skausmai. Juos Gali sukelti bloga kraujo cirkuliacija smegenyse ir padidėjęs arterinis kraujo spaudimas.


– Vaikas nepakelia net ir nedidelio fizinio krūvio: jis greitai pavargsta per fizinio lavinimo pamokas, daugiau pajudėjęs, greičiau paėjęs.

 

www.lsveikata.lt

(Apsilankyta 128 viso, 1 šiandien)


Similar Posts