Nuo ko pradėti virtuvės įrengimą?

Virtuvė – tai viena tų patalpų, kurios įrengimui vertėtų skirti pakankamai dėmesio. Būtina užtikrinti, kad virtuvė bus pakankamai funkcionali, todėl kiekvieną žingsnį vertėtų kruopščiai suplanuoti. Žemiau rasite keletą naudingų patarimų, kurie jums padės paprasčiau suplanuoti virtuvės įrengimą ar net paspartins visą šį procesą. Taigi, nuo ko vertėtų pradėti?

Pasirūpinkite apdaila

Virtuvės įrengimas visuomet pradedamas nuo apdailos. Pasvarstykite, kokia grindų danga galėtų geriausiai pasiteisinti: linoleumas, parketlentės, laminatas ar plytelės. Jei siekiate, kad grindų atnaujinimas būtų kuo paprastesnis ir reikalaujantis mažiausių išlaidų, tokiu atveju palankia pasirinkimo galimybe gali būti linoleumas, tačiau vertėtų nepamiršti, kad tokia danga tarnauja ganėtinai trumpą laiką, tad jau po poros metų grindų danga neatrodys pakankamai estetiškai. Jei norite pakankamai praktiškos grindų dangos, geriausia rinktis plyteles, kurios yra lengvai valomos ir tarnauja iš tiesų ilgą laiką. Taip pat pagalvokite, kokiomis spalvomis dažysite sienas (o gal rinksitės tapetus?) Šviesios spalvos sudarys didesnės erdvės įspūdį, tačiau vertėtų nepamiršti, kad šviesių spalvų sienos gerokai greičiau susitepa (to bus galima išvengti, jei įsigysite pakankamai galingą gartraukį). 

Užsisakykite virtuvės baldus

Jei virtuvė yra standartinio dydžio, rasti tinkamus virtuvės baldus neturėtų būti pernelyg sudėtinga. Vis dėlto, kas kita, jei virtuvės patalpa yra labai maža ar labai didelė: tokiu atveju rasti jau pagamintus baldus gali būti pernelyg keblu. Kas kita, jei nuspręsite rinktis pagal individualų užsakymą gaminamus baldus: baldai bus pagaminti pagal jūsų individualius pageidavimus ir galės optimaliai užpildyti erdvę. Nors gana dažnai manoma, kad pagal individualų užsakymą gaminamų baldų kainos bus pernelyg aukštos, tačiau įsitikinsite, kad tai nėra tiesa: kaina visada priklauso nuo konkrečių kliento pageidavimų bei baldų matmenų. 

Išsirinkite geriausią buitinę techniką

Kai jau būsite atlikę virtuvės apdailą ir pasirinkę tinkamus baldus, galėsite pradėti buitinės technikos paieškas. Buitinės technikos pardavimo vietose yra siūlomos įvairios indaplovės, kurių matmenys gali smarkiai varijuoti. Jei virtuvės patalpa yra gana nedidelė, tikrai neverta atsisakyti minties įsigyti indaplovę, kuri gali gerokai palengvinti kasdienybę: jei virtuvėje stinga vietos, galite pasirinkti ganėtinai siaurą indaplovę, kuri džiugins funkcionalumu ir užtikrins paprastesnį indų plovimą. Pakankamai dėmesio vertėtų skirti tinkamos viryklės pasirinkimui: įsitikinkite, kad orkaitė yra pakankamai talpi, o kaitlentė yra ganėtinai lengvai valoma ir greitai įkaistanti. Taip pat gali būti pasirenkami dideli ar maži šaldytuvai, kurie gali būti integruojami į virtuvės baldus arba stacionarūs. Jei renkantis buitinę techniką kiltų tam tikrų klausimų, visuomet galite pasitarti su klientus aptarnaujančiais konsultantais, kurie tikrai duos naudingų patarimų ir padės paprasčiau priimti tam tikrus sprendimus. 

Pakankamai dėmesio skirkite detalėms

Virtuvės patalpa bus gerokai jaukesnė, jei pakankamai dėmesio skirsite detalėms. Pasvarstykite, kaip papuošite virtuvės patalpą: galbūt čia auginsite kambarines gėles, pastatysite įrėmintų nuotraukų ar pakabinsite paveikslą? Jei siekiate, kad virtuvės interjeras būtų originalus ir traukiantis akį, galite įsigyti ryškių spalvų kėdžių, pakabinti modernaus dizaino šviestuvą, ir t.t. Viskas yra jūsų rankose, todėl nebijokite eksperimentuoti ir nuspręskite, kaip galėtumėte papuošti šią vieną svarbiausių namų patalpų. 

(Apsilankyta 17 viso, 1 šiandien)


Similar Posts