Nėštumas – ginklas prieš baudas!

Jeigu iki nėštumo jūs nevairavote automobilio, tai ir dabar nereikėtų stengtis pradėti to daryti. Nors išėjus dekretinių atostogų, laiko vairuotojų kursams, tikrai būtų pakankamai. Reikalas tas, kad pradedančio vairuotojo nervinė sistema taip įsitempia, kad tai neigiamai gali atsiliepti tiek jums, tiek ir vaisiui.

Jeigu jūs užtikrintai jaučiatės vairuodama automobilį, tai darydama toliau, jūs galite gerokai palengvinti sau gyvenimą per sekančius devynis mėnesius. Tačiau, tai daryti galima tik su sąlyga, kad jūsų nėštumas vyksta sklandžiai.

Be to, nėščios moterys turi net tam tikrų lengvatų, lyginant su kitais vairuotojais. Sustabdęs jus policijos patrulis veikiausiai neprašys parodyti vaistinėlės ar gesintuvo, o išvydęs jūsų padėtį paleis. Ir dar palinkės sveikatos mamai ir jos būsimam kūdikiui. Gali atsitikti ir taip, kad už kelių eismo pažeidimą jūs atsipirksite įspėjimu arba nuobauda bus minimali.

Bet kokiu atveju, vairuoti jums automobilį, nėštumo laikotarpiu, ar ne – spręsti jums. Ir šiuo atveju vadovautis reikėtų ne savo norais, bet blaiviai ir realiai įvertinus savo vairavimo įgūdžius, sveikatos būklę ir savijautą.

(Apsilankyta 150 viso, 1 šiandien)


Similar Posts