Moterys pastoja po 104-ojo lytinio akto

Didžiojoje Britanijoje šeimos planavimo kompanijos „First Response“ atlikto tyrimo rezultatai parodė, kad moteris pastoja vidutiniškai po 104 lytinių aktų, rašo britų laikraštis „The Daily Mail“.

Apklausoje dalyvavo daugiau nei 3 tūkst. bričių, turinčių vaikų. Rezultatų analizė parodė, kad statistinei porai prireikia pasimylėti 104 kartus, kad moteris pastotų. Tai reiškia, kad norint susilaukti vaikelio tėveliams reikia „padirbėti“ keturis kartus per savaitę apie pusę metų.

Komentuodamas tyrimo rezultatus „First Response“ atstovas Maikas Smitas sakė, kad toks skaičius gali pasirodyti labai didelis, tačiau daugumai porų, siekiančių susilaukti vaiko, toks intensyvus lytinis gyvenimas yra malonus.

Tiesa, su M. Smitu sutiktų ne visos moterys. Ketvirtadalis respondenčių atsakė, kad mėginant pastoti seksas tampa nuobodus, o 11 proc. moterų pridūrė, kad tokiu laikotarpiu jų partneriai skundėsi dėl visiško išsekimo.

Be to, du trečdaliai moterų teigė, kad pastojo anksčiau nei tikėjosi.

Apklausos metu nustatytas ir dar vienas įdomus faktas: maždaug kas dešimta britė, sužinojusi apie savo nėštumą, savo tėvams apie tai praneša anksčiau nei būsimam tėveliui.

(Apsilankyta 411 viso, 1 šiandien)


Similar Posts