Mokslininkai apie moters svorį

Kad nepriaugtų svorio, moterys turi kasdien sportuoti 1 valandą, rašo “The Los Angeles Times”, remdamasis moksliniais tyrimais.

“Mes norėjome pamatyti, kokio fizinio aktyvumo reikia žmonėms, kurie nesilaiko ypatingų dietų, kad ilgainiui nepriaugtų svorio”, – pasakoja tyrimo autorius Bostono ligoninės “Brigham and Women’s Hospital” daktaras ir Harvardo universiteto docentas. – Tai daug. Jeigu jūs nenorite tiek sportuoti, jums teks sumažinti suvartojamų kalorijų kiekį.”

Tyrimas, aprašytas žurnale “Journal of the American Medical Assn.”, buvo pagrįsta 34 tūkstančių amerikiečių moterų, kurioms tyrimo pradžioje buvo 54 metai, duomenimis.

Jos pranešinėjo apie savo svorį ir fizinį aktyvumą ištisus 13 metų. Vidutiniškai per tyrimo laikotarpį moterys priaugo po 5,7 svaro (apie 2,6 kg).

Tik tos moterys, kurių svoris buvo normalus, tyrimo pradžioje ir kurios saikingai darė fizinius pratimus maždaug 60 minučių per dieną visas septynias dienas per savaitę, išsaugojo normalų svorį, tai yra jų kūno masės indeksas mažesnis nei 25. 

(Apsilankyta 106 viso, 1 šiandien)


Similar Posts