Meilės dienos idėjos Jai ir Jam

Valentino idėjos JAI

  • Pirmiausia, vyras turėtų išsiaiškinti, ko norėtų dovanų gauti jo moteris. Taip bus daug paprasčiau, nei bandyti atspėti jos mintis. Tai galiausiai vis tiek nepavyktų ir visi liktų nepatenkinti. Tikrai nebūtina dovanoti brangių dovanų. Moterys labai mėgsta ne tik brangius, deimantais inkrustuotus žiedus, bet plačius gero audinio šalius, kurie anaiptol nėra tokie brangūs. Tai puikiai sukurs romantinę atmosferą, nes moteris bus laiminga ir patenkinta.
  • Moteris mielai klausytųsi iš jūsų burnos sklindančius saldžius mielus „niekučius“, kaip jūs ją mylite, kokia ji nuostabi, graži ir taip toliau. Šiaip, jūs jau turėjote savo moteriai papasakoti apie savo jausmus, bet jei dar to nepadarėte, Valentino diena – puiki proga prisiruošti. Jei esate kiek drovus ir negalite akis į akį pasakyti, ką jaučiate, geriau surašykite viską atvirutėje ar meilės laiške ir padovanokite su kitomis dovanomis arba vieną patį.
  • Dauguma moterų tiesiog svajoja apie dieną, kai galės ištrūkti nuo viso pasaulio. Nusiveškite ją į kokią ypatingą vietą, kur pabūtumėte tik dviese.
  • Kadangi moterys yra gana sentimentalios, joms patinka peržiūrinėti senas nuotraukas bei albumus. Valentino dienos vakarą galite skirti būtent tam. Įsitaisyti patogiai ant sofos su vyno taure rankose ir pasinerti į prisiminimus.

 

Valentino idėjos JAM

  • Švęskite Valentino dieną. Nesvarbu, ar jūs jau susituokę, ar dar tik susitikinėjate, vis tiek turite atšvęsti savo meilę. Na, gal nebūtinai meilę, o jausmus, kurie vis viena yra. Priėjus prie Valentino idėjų ar dovanėlių, skirtų jam, viskas nėra taip komplikuota ir sudėtinga. Vaikinams mielas bet koks parodytas dėmesys. Vyrai bus patenkinti net šampano taure, gražia muzika ir apsikabinę mylimą moterį – jus.
  • Jei vis dėlto norite savo jausmus išreikšti dovanėlėmis, pagalvojome ir apie tai. Tiesą sakant, dovanų diapazonas yra gana platus: nuo elektrinių prietaisų iki vyno butelio. Yra begalė dalykų, kuriuos galite dovanoti vaikinui kaip Valentino dienos dovaną. Tai nereiškia, kad jie nėra išrankūs, tai reiškia, kad jiems ne tai svarbiausia. Tiesiog atsižvelkite į tai, kuom domisi ir kas patinka jūsų vyrui ar vaikinui, ir situacija išsispęs savaime. Tikrai nebūtina verstis per galvą ir ieškoti originalios dovanos – vyrams patinka praktiškos, kad ir kojinės ar trumpikės.
  • Labai puikus variantas ir dovana – „just for fun“. Tokios dovanos gali būti labai kūrybingos ir juokingos, praktiškai retai panaudojamos. Pavyzdžiui, galite įrėminti vyriškus stringus ar nupirkti keistų, įdomių, įvairių ir juokingų formų apatinius. Būkite kūrybinga, gal net šiek tiek keista, ir išlaisvinkite savo vaizduotę
(Apsilankyta 223 viso, 1 šiandien)


Similar Posts