Meilė ir santuoka: aistra ar atšalimas?

Šiuolaikinėje visuomenėje, kai visur skubama ir daugelis dalykų daroma atmestinai, privalo išlikti tam tikrų situacijų, kuriose išreikštumėme visą savo dvasingumą. Lovoje su mylimu žmogumi? Kodėl gi ne? Kita vertus, būtent ten ir reikėtų didžiausių jausmingumo pajėgų. Yra ne vienas plačiai eskaluojamas pasitenkinimo lovoje būdas: meditacija, atverianti širdį ir plotą malonumui; ne mažiau svarbu ir susikurti tarsi kokį „meilės lizdelį“, kuris skleistų tam tikras bangas, – tai daryti būtina ir neturint partnerio, o tiesiog siekiant jį susirasti, o kadangi seksualinė energija yra labai stiprus dalykas, didelė tikimybė, kad tas partneris ir atsiras, jei siųsite tam tikrus ženklus; taip pat daug kas pataria lovoje savo mylimajam atsiduoti ir dvasiškai, kiek tai įmanoma padaryti neišugdžius tam tikrų savybių. Daugelis susituokusių porų jaučia, kad jų seksualinis gyvenimas kiek priblėsęs, nebėra aistros. Pasirodo, esti septynių dienų „programa“, sugrąžinsianti seksualinį intymumą jūsų naktims:

  • Pirma naktis – jis masažuoja ją. Pirmąją naktį vyras turėtų ilgai ir jausminiai masažuoti savo žmoną, bet nesiartinti prie jos erogeninių zonų. Vyras turėtų koncentruotis ties žmonos pečiais, nugara, vidine kelio puse, alkūne, ausų speneliais, skruostais, kakta. Šios kūno vietos – seksualiai „nepavojingos“.
  • Antra naktis – ji masažuoja jį. Šiąnakt žmona turėtų atsilyginti vyrui tuo pačiu, mat santuokoje labai svarbu „pasikeitimas paslaugomis“, tarpusavio sąveika, abipusiškumas ir savitarpiškumas. Negalima būti besočiam ir kuo daugiau malonumo siekti tik sau. Dar didesnis malonumas ateina, kai tu gali savo partneriui/partnerei sužadinti aistrą, liečiant kūną. Vyras, kaip džentelmenas, turi lepinti savo žmoną.
  • Trečia naktis – lietimo laikas. Trečiąją naktį svarbu pereiti nuo tik jausminio kūno lietimo prie seksualiai jaudinančio. Šiąnakt vyras turi liesti visą žmonos kūną, ypatingą dėmesį skirdamas erogeninėms zonoms. Tokį viso kūno masažą reikia baigti susikoncentravus prie pačių intymiausių seksualinių zonų. Būtina sužadinti aistrą, bet neleisti pasiekti pačios malonumo viršūnės. Labai svarbu, kad tuo metu vyra atsiribotų nuo savo seksualinių pojūčių. Ir jokių lytinių santykių. Saugokitės!
  • Ketvirta naktis – jo eilė. Dabar žmonos eilė liesti vyrą. Tik būtina išlaikyti ribą ir pasakyti „ne ne“. Net jei ir prašys „greituko“, turite būti griežta ir pasakyti, kad nustotų maldauti. Juk būtent įvairūs masažai ir praplečia mylėjimosi apibrėžimą. Labai dažnai seksas tampa svarbiausias dalykas ir, jei nepasiekiama orgazmo, nusimenama ir manoma, jog nepavyko pasimylėti. Šiuo straipsniu norima pasakyti, kad seksas – tai viskas, kas susiję su mylėjimųsi, net preliudija. Tai įtraukia ne tik vos kelias kūno dalis, bet visą kūną. Norint tai pasiekti, būtina seksualinė kontrolė bei disciplina.
  • Penkta naktis – gilūs aistringi bučiniai. Penktą naktį pora turi nuveikti šį tą svarbaus – aistringai bučiuotis. Bučiuotis reikėtų ilgai – apie valandą, vienas kitą glamonėjant. Bučiuotis galima pradėti užmerktom akim, o vėliau geriau atsimerkti ir žiūrėti vienas kitam į akis. Koncentruokitės ties giliu kvėpavimu ir stenkitės suprasti neverbalinę kalbą. Jūsų aistra pasieks crescendo.
  • Šešta naktis – pasiekite „protinį orgazmą“. Po tiek dienų, skirtų aistros atstatymui, šeštą dieną pagaliau galima pasimylėti. Bet… nepasiekiant visiško seksualinio pasitenkinimo. Galima mylėtis labai labai ilgai, nesiekiant tik pasitenkinti. Būtent tai, ką jūs pajusite, ir bus „protinis orgazmas“ – tai neįtikėtino stiprumo erotinės galios sprogimas, giliai sukrečiantis protą. Visi seksualiniai pojūčiai tarsi pakyla į aukštesnį lygmenį. Vyras turi paprašyti žmonos, kad ši pasidalintų su juo giliausiomis seksualinėmis fantazijomis. Vietoj greito seksualinio pasitenkinimo, vyras turi užvaldyti žmonos protą.
  • Septinta naktis – viskas leidžiama. Po šešių susilaikymo dienų, septintą naktį galite daryti, ką tik norite. Ši naktis skirti pasiekti seksualinę ekstazę. Net ir šią naktį patartina neskubėti, galima trumpai pereiti visą šešių dienų programą ir tuomet save apdovanoti. Nepamirškite, jog nepalyginamai geriau ilgalaikė aistra, nei dešimties minučių seksualinis pasitenkinimas. Juk orgazmas – tik apdovanojimas, o ne visa ilga graži pilna pojūčių kelionė.
(Apsilankyta 761 viso, 1 šiandien)


Similar Posts