Makiažas: mokomės iš kitų klaidų

Dauguma moterų kasdien į pagalbą savo išvaizdai pasitelkia dekoratyvinės kosmetikos priemones. Dažnai, nors ir įpratusios daryti tai kasdien, daro vis tas pačias klaidas. Aptarsime kelias jų.

NETEISINGAI PASIRINKTAS TONAS

Viena iš dažniausiai pasitaikančių klaidų – neteisingas tonalinio veido kremo, kreminės arba birios veido pudros atspalvio pasirinkimas. Jei atspalvis pasirenkamas šviesesnis nei natūrali veido spalva, tai veidas atrodys kaip teatrališka japonų aktoriaus kaukė, o dirbtinėje šviesoje sudarys tikrai kraupų įspūdį. Tačiau, įrodyta, kad dažniausiai moterys renkasi tamsesnį atspalvį. Šiuo atveju veido kontūras, žymiai šviesenio kaklo ir dekoltė atžvilgiu, per daug išsiskirs.

Jei norima veidui suteikti bronzinį atspalvį, geriausia naudoti savaiminio įdegio kremą arba ant tonalinio kremo dar naudoti ir raudonį, bei „vasarinių“ tonų bronzinius vokų šešėlius – taip jūsų veidas atrodys žymiai natūraliau, nei ryški skirtingų tonų perėjimo linija po smakru.

NETEISINGAI SUFORMUOTI ANTAKIAI

Dažnai moterys klysta formuodamos antakius. Ne visoms tinka juos paryškinti pabrėžiant juodu pieštuku, ypač jei esate ne kaštoninio atspalvio briunetė. Visoms kitoms geriausiai tinka naudoti pieštuką, vienu dviem tonais šviesesnį ar tamsesnį, nei plaukų spalva. Taip jūsų antakiai atrodys natūraliai ir patraukliai.

Koreguojant antakių formą reiktų nepamiršti kelių esminių taisyklių. Geriausiai tinkantį antakių ilgį galima nustatyti į pagalbą pasitelkiant pieštuką. Pridėkite pieštuką taip, kad jis eitų nuo vienos šnervės pusės link akies vidinio kampučio – tai bus jūsų antakio pradžia. Tuomet, kad nustatyti kur turi baigtis jūsų idealūs antakiai, turite pridėti pieštuką taip, kad jis eitų nuo nosies galiuko iki išorinio akies kampučio.

JUODAS PIEŠTUKAS

Ryškus juodas kontūras, nubrėžtas aplink akis, vizualiai daro jas mažesnes. Toks būdas tinka tik didelių akių savininkėms. Jei jūsų akys mažos ir neišraiškingos, tuomet geriausia pravesti tik ploną liniją aplink akių kontūrą.

(Apsilankyta 205 viso, 1 šiandien)


Similar Posts