Mada jaunimui leidžia viską

Sakoma, jog nėra blogo oro – yra tik netinkamas apdaras. Kaip išlikti madingam šaltą rudenį ir žiemą, ką rinktis jaunam naujovių ieškančiam žmogui, pataria dizainerė Lina Morkūnienė.
“Smagu, jog šiuo metu mada leidžia rengtis kaip kam patinka. Parduotuvėse apstu įvairiausių striukių. Pagal kiekvieno pageidavimus galima rinktis ir trumputes, ir pailgintas, ir palto tipo striukes. Ypač madingos dygsniuotos striukės su gobtuvais bei didžiulėmis kišenėmis. Spalvų gama – pati įvairiausia. Žinoma, gal jaunimas mažiausiai renkasi juodą spalvą. Jų spalvos – ryškios. Dar norėčiau pasakyti, kad labai gražu viršutinius drabužius puošti kutais, zomšo, kailio arba odos aplikacijomis. Žiemai siūlyčiau rinktis spalvotus ilgus šalikus su kutais bei kepures su ausinėmis.
Merginos gali rinktis dirbtinio kailio kailinukus ir nebūtinai įprastų spalvų. Jie gali būti ir violetiniai, ir žali, ir balti. Norėčiau paskatinti jaunas mergaites dėvėti ne tik kelnes ar džinsus, kurie yra labai madingi. Nusipirkus trumpus sijonukus galima ilgaaulius batus puošti kailiais ir atrodyti labai efektingai.
Tiek merginoms, tiek vaikinams šaltuoju metų sezonu tinkamiausias apdaras – megztiniai ir bliuzonai. Labai madingi stambūs raštai, megztukai su gobtuvais, aukštomis apykaklėmis, velkami per galvą arba su užtrauktukais. Vienas įdomesnių mados akcentų – prabangus neužbaigtumas: pavyzdžiui, paltas, striukė ar megztukas atrodo kaip išversti į kitą pusę. Jeigu mezgate pačios, mezginio skrupulingai neužbaikite, dalis susiūkite dideliais dygsniais arba kitos spalvos siūlais, rankogaliuose ir drabužio apačioje palikite kutus.
Daugelis suaugusiųjų stebisi, jog vaikai nešioja džinsus, šluojančius žemę. Netrukus jų galai nuskūra. Tačiau tai labai madinga. Tuom jaunimas ir žavus.
Vyresniojo amžiaus merginos gali puoštis klasikinio kirpimo švarkeliais, kurie puikiai dera prie džinsų. Mėgstantieji odą taip pat turi didžiulį pasirinkimą. Odines kelnes, švarkelius, striukes galima papuošti zomšo arba kailio gabaliukais. Reikia tik šiek tiek fantazijos, ir pirktą drabužį galima pakeisti taip, kad nebijosite gatvėje ar diskotekoje sutikti savo antrininko.”

 

www.moku.lt

(Apsilankyta 231 viso, 1 šiandien)


Similar Posts