Labiausiai nemėgstami buities darbai: kaip jų išvengti?

Kiekvienas iš mūsų galėtų įvardinti bent kelis nemėgstamus buities darbus, kuriuos mielai visiems laikams išbrauktų iš savo dienotvarkės. Juos visuomet draugiškai galima perleisti kitiems šeimos nariams, tačiau galima surasti ir kitokių alternatyvų, padėsiančių buities darbus atlikti efektyviai, o kartais net ir visiškai apie juos pamiršti. Kurios namų ruošos užduotys dažniausiai minimos tarp pačių nemėgstamiausių?

Lyginimas. Šis darbas nemėgstamas ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje ─ ne viena atlikta apklausa parodė, jog lyginti drabužių nemėgsta daugiau kaip pusė žmonių. Jei ir Jūs galėtumėte save priskirti prie jų, turėtumėte paieškoti skalbimo mašinos su lyginimo funkcija: nors papildomai palyginti vis vien reikės, tai darysite efektyviau. Tikriausiai sutiksite, jog kai darbas spartus, jį atlikti kur kas smagiau!

Dulkių siurbimas. Taip, tai tikrai pakankamai daug laiko ir pastangų reikalaujantis darbas, tačiau apie jį dabar galite visiškai pamiršti. Vis daugiau žmonių, nusprendę pasitelkti robotus dulkių siurblius, lieka patenkinti jų efektyvumu: Jums tereikia pasirinkti atitinkamą programą ir kol ilsėsitės prie savojo SMART TV, robotas visą darbą atliks už Jus. Vargu, ar būtų įmanoma norėti ko nors geriau ─ spauskite čia ir patys tuo įsitikinkite!

Langų valymas. Tikriausiai nėra nieko blogiau, nei po kelių valandų kruopštaus darbo ir vėl pastebėti nešvarumų ruoželius ant lango ─ tai viena iš priežasčių, kodėl daugelis stengiasi išvengti šio darbo. Visgi, ir šiuo atveju galima atrasti alternatyvių sprendimų, pavyzdžiui, įsigyti specialiai langų valymui skirtą valytuvą ar net robotą. Tačiau jei kol kas naujų pirkinių neplanuojate, įprastą valiklį pabandykite pakeisti acto ir vandens mišiniu: kadangi jame nėra muilo, nuosėdų ant stiklo turėtų nelikti.

Kaitlenčių ir orkaičių priežiūra. Šiuos įrenginius kruopščiai išvalyti rekomenduojama bent jau kartą per mėnesį, o kada paskutinį kartą tai darėte Jūs? Jei nemėgstate šių darbų ir planuojate apie naujos įrangos įsigijimą, iš karto turėtumėte atkreipti dėmesį į tam tikras galimybes. Renkantis orkaitę, ypač pravers savaiminio išsivalymo funkcija, o jei ieškosite kaitlentės, pirmenybę teikite indukciniams įrenginiams: kadangi jų paviršius neįkaista, net ir išbėgę skysčiai neprisvyla. Platų jų pasirinkimą rasite čia: https://pigu.lt/lt/buitine-technika-elektronika/kaitlentes/f/all/indukcines.

Šaldytuvo atšaldymas. Nors šis darbas atliekamas pakankamai retai, visuomet sunku jam prisiruošti. Visgi, jei šaldytuvas yra su „No Frost“ ar kita automatinio atitirpinimo sistema, apie šiuos vargus galima pamiršti ─ prisiminkite tai tuomet, kai ieškosite naujos šaldymo įrangos!

Indų plovimas. Ši namų ruošos užduotis labiausiai erzina tuos, kurie turi didesnę šeimą, dažnai valgo namuose ar mėgsta priimti gausų būrį svečių. Jei nors vienoje iš šių situacijų atpažinote save, tikriausiai jau žinote, ką reikėtų daryti. Taip, šiuo atveju nerasite geresnio pagalbininko nei indaplovė: šie įrenginiai dabar stebina įvairove, todėl juos galima įsigyti nepriklausomai nuo biudžeto ar kambario dydžio.

Naudojant šiuolaikinius įrenginius, galima išvengti net ir pačių nemaloniausių buities darbų. Tad net ir tuomet, jei šiame sąraše neradote veiklos, kuri labiausiai nepatinka Jums, susipažinkite su rinkos naujovėmis ─ tikėtina, jog bet kokiam darbui pavyks atrasti alternatyvų sprendimą!

(Apsilankyta 188 viso, 1 šiandien)


Similar Posts