Kokios ligos gali sukelti vaiko kosulį?

Nors pradėjus vaikui kosėti daugybė tėvų sunerimsta, kosulys pats savaime Turi net labai teigiama efektą – tai staigus bakterijų ir gleivių išstūmimas į Burna iš kvėpavimo takų. Tiesa, kai jis kartojasi Dažnai – Gali būti tiek lengvos, tiek sunkios ligos požymiu. Pateikiame Jums išsamų kosulio Gida, Kuris padės laiku atpažinti Nerima keliančius simptomus ir imtis tinkamų PRIEMONIŲ.

Jei vaiko kosulys:

… šlapias, mažylis atsikosti

Tai reiškia: uogiene reikejo išvalyti kvėpavimo takuose prilipusias gleives arba tai – savotiškas šalutinis poveikis slogos.

Galima priežastis: infekcija (peršalimas, sinusitas, pneumonija) arba alergija.

Kaip palengvinti: praplaukite nosi purškiamu Druskos tirpalu, jei vaikas sloguoja – įlašinkite į Lašų nosi nuo slogos, duokite gerti daug skysčių Kad suskystėtų gleivės. Jei vaikui pakilo temperatūra, kvieskite gydytoja Kad nustatytų tikslią ligos priežastį ir skirtų gydymą.

… sa

Ūsas, erzinantisKažkas sudirgino kvėpavimo takus.

Tai reiškia:

Galima priežastis: infekcija, alergija arba Koks nors dirgiklis, kaip, Pavyzdžiui, Dulkės, žiedadulkės, Dūmai.

Kaip palengvinti: Kaip ir šlapio kosulio atveju, praplaukite nosi Jūros Druskos tirpalu, duokite gerti daug skysčių. Jei manote, Kad tai Gali būti Susiję su alergija – Ieškokite vaiko aplinkoje alergeno ir Jį pašalinkite.

… lojantis, tarsi vieno sando
užspausti kvėpavimo Takai arba prasidėjo uždegimas.

Tai reiškia:

Galima priežastis: laringitas, virusinė infekcija, kuri Dažniausiai paūmėja naktį.

Kaip palengvinti: Eikite su vaiku į vonia, atsukite karšta vandenį ir Leiskite pakvėpuoti ilgas 15-20 minučių. Jei lauke šalta nėra – išeikite į gryną orą (pvz. balkoną) Ar atsistokite prie Atviro lango. Jei vaikui Sunku kvėpuoti – kvieskite greitąją pagalbą.

… lydimas švokštimo
uogiene reikia išvalyti kvėpavimo takuose prilipusias gleives arba tai – savotiškas šalutinis poveikis slogos.

Tai reiškia:

Galima priežastis: Astma arba bronchiolitas, Mažųjų kvėpavimo takų infekcija, pasireiškianti Dažniausiai jaunesniems nei 3 metų vaikams.

Kaip palengvinti:
kvieskite gydytoja Kad nustatytų tikslesnę priežastį. Jei Jūsų vaikas serga astma – veikiausiai reikes pakoreguoti jo Vaistų snausti. O jei tai – infekcija, tikriausiai skirs gydymą antibiotikais.

… sunkus kosulys ir gilus, garsus Įkvėpimas, žagtelėjimas PO JO
Vaikas Tiesioginė prasme išstumia Visą orą iš Plaučių, tad iskart po kosulio Turi staiga giliai įkvėpti.

Tai reiškia:

Galima priežastis: žagsintis toks kosulys – vienas iš kokliušo, užkrečiamos bakterinės infekcijos požymių.

Kaip palengvinti: Kvieskite gydytoją. Jis skirs reikiamų Vaistų, Kad vaiko Liga taptų ne tokia pavojinga aplinkiniams, taciau tai, deja, nesutrumpins jos eigos. Kūdikiams Kokliušas – viena pavojingiausių infekcijų, Todėl labai Svarbu profilaktiškai paskiepyti nuo Šios ligos.

Bet kuriuo atveju jei vaikas kosti ilgiau nei 2 savaites, jei jam pakilo temperatūra ar Atsirado Kitų ligos požymių – nedelskite kreiptis į gydytoją.

Jei kosinčiam vaikui tapo Sunku kvėpuoti, nes lūpos, oda ème mėlti, jei jis Negali nuryti maisto –

Skubiai kvieskite greitąją pagalbą.

www.eli.mama.lt

(Apsilankyta 145 viso, 1 šiandien)


Similar Posts