Kokie turi būti vaikiški baldai?

Vaiko kambario apstatymas – tai klausimas, kuris neretai tampa „suklupimo akmeniu“ tarp tėvų ir vaikų. Vaikai nori vieno, o tėvai supranta, kad reikia visai ko kito. Taip pat, šio klausimo spendimą, lemia ne tik norai, bet ir turimi finansai, t.y. įrengti vaiko kambarį pagal savo galimybes.

Vaikiškus baldus geriau pirkti specialiose parduotuvėse. Nes jiems reikalingi baldai atitinkantys jų ūgį, o taip pat saugūs, patogūs bei, žinoma, gražūs.

Vaikiški baldai neturi turėti aštrių kampų, kadangi jie mėgsta daug žaisti. Todėl svarbu, kad jie nesusižeistų į aštrius baldų kampus. Baldų išmatavimai turi atitikti vaiko amžių. Jeigu lovą galima nupirkti universalią, t.y. ją bus galima koreguoti atitinkamai pagal vaiko ūgį. Tai rašomąjį stalą būtinai reikia pirkti vaikišką, kad vaikas, sėdėdamas už jo, jaustųsi komfortabiliai. Ortopedai pažymi, kad netinkamai parinkti baldai vaikų kambariui, gali išprovokuoti susirgimą, tokį, kaip – skoliozė (stuburo iškrypimas).

Geriausia rinktis šviesius atspalvius turinčius baldus. Tuomet ir kambaryje bus daugiau šviesos, o tai svarbu geram regėjimui, augančio organizmo. Nepamirškite, kad rašomąjį stalą geriau statyti kiek galima arčiau lango. Šviesa ant rašomojo stalo turi kristi iš kairės pusės.

http://www.aildesign.lt/

(Apsilankyta 546 viso, 1 šiandien)


Similar Posts