Kodėl vyras nenori mylėtis?

Visi esame pripratę, kad moterys lovoje gali leisti sau pasakyti „nenoriu, šiandien man skauda galvą“, deja, kai tokius ir panašius žodžius ištaria vyro lūpos, belieka tik gūžčioti pečiais ir svarstyti: nemyli…turi kitą… nusibodau?

Vyro pajėgumas nėra savaime suprantamas dalykas, ir akivaizdu, kad jo seksualinis pasitikėjimas savimi labai svarbus. Vyriška potencija – labai individualus dalykas. Seksualinio sujaudinimo lygis, aktyvumas, kurie atrodo normalūs vienam vyrui, yra nepakankami kitam ir ne pagal jėgas trečiam. Todėl nevalia kaltinti vyro, jei kurį vakarą jis ims ir atsisakys užsiimti seksu. Tikrasis vyro pajėgumas matuojamas ne kasdienių meilės naktų skaičiumi, o sugebėjimu patenkinti moterį. Todėl dažniausiai tikrasis vyriškumas atsiskleidžia tam tikromis jausmingomis akimirkomis: medaus mėnesio metu, po ilgo išsiskyrimo ar susitaikymo metu.

Beje, vyro pajėgumas lovoje labai smarkiai priklauso nuo moters. Abejojimas savo vyriškio sugebėjimais gali atimti jo pasitikėjimą savimi visam laikui. O štai tinkamais žodžiais įvertinti jo veiksmai lovoje, paskatins jį ir toliau siekti tobulybės ir suteikti jums dar daugiau malonumo.

Reikia nepamiršti, kad seksualinis susijaudinimas, tai ne vien fiziologinis reiškinys, bet ir emocinė būsena. Sukelti fizinį susijaudinimą nėra labai sunku, o štai emocinį nusiteikimą įtakoja daugybė faktorių. Kasdienės slegiančios mintys, nepasitikėjimas savimi, netvirti tarpusavio santykiai – visa tai atsispindi ir lovoje.

Taigi, jei jūsų lovoje siaučia krizė, nepulkite kaltinti vyro. Neskubėkite, duokite jam laiko. Skirkite vakarus romantiškam, neįpareigojančiam buvimui dviese, pokalbiams, lengvoms glamonėms. Pasidalinkite prisiminimais apie gražiausias kartu praleistas akimirkas. Leiskite jam atsipalaiduoti ir pajusti emocinį jūsų santykių tvirtumą.

(Apsilankyta 276 viso, 1 šiandien)


Similar Posts