Kiek kainuoja populiariausi televizoriai?

Nors kai kurie sako, kad televizorius namuose jiems nereikalingas, nes yra kompiuteris ar išmanusis telefonas, visgi televizoriai išlieka tarp vienų iš populiariausių elektronikos prietaisų namams. Planuojantys tokį pirkinį paprastai apsvarsto ir biudžetą, kadangi kaina – reikšmingas veiksnys. O kiek gi kainuoja pirkėjų pamėgti ir didesnio populiarumo sulaukiantys televizoriai?

televizoriaus kaina

Kokių gamintojų televizoriai labiausiai perkami?

Pastebima, jog kai kurių gamintojų televizorius pirkėjai mėgsta labiau. Tarp populiariųjų galime priskirti LG, Samsung televizorius – tai du ryškūs lyderiai. Pirkėjus vilioja kuo didesnė įstrižainė, 4K raiška, labai populiarūs QLED arba OLED televizoriai, kokybiška garso sistema ir pan.

Populiarių televizorių kaina: kokia ji?

Nemanykite, kad populiariausi ir daugiausia pirkėjų simpatijų sulaukiantys televizoriais yra brangūs. Tarp populiariųjų tikrai gali patinkantį išsirinkti ir turintys ribotą biudžetą. Bene daugiausia pirkėjų sulaukiantys televizoriai kainuoja iki tūkstančio eurų. Žinoma, yra ir kur kas brangesnių modelių, kurių kainos siekia ir iki poros tūkstančių ar net dar daugiau. Tačiau toks platus kainų diapazonas tik patvirtina, jog mėgiamus ir vertinamus modelis gali rinktis tiek turintys didesnį, tiek ir kuklesnį biudžetą.

Tiesa, gera proga sutaupyti yra taikomos akcijos, kurių metų galima mokėti gerokai pigiau!

(Apsilankyta 27 viso, 1 šiandien)


Similar Posts