Kalėdų dovanų idėjos vaikams

Ne paslaptis, jog kalėdinės dovanos yra labiausiai laukiamos mūsų mažųjų ─ jie visus metus stengėsi būti geri, todėl dabar tikisi būti deramai apdovanoti. Atžalų nuvilti tikrai nesinori, tačiau klausimas, kuo šiais metais jas nustebinti, pradeda kamuoti pakankamai anksti ─ jei pritrūkote idėjų, siūlome išbandyti šiuos variantus.

Žaislai. Tai bene labiausiai laukiamos ir visuomet pasiteisinančios kalėdinės dovanos ─ juk naujų žaislų vaikams niekuomet nebūna per daug! Nauja lėlytė ar interaktyvus gyvūnėlis mergaitei, automobilių trasa ar kitų transporto priemonių modeliukai berniukams ─ tai tik keli variantai, kuriuos mažieji įtraukia į savo norų sąrašus. Atkreipkite dėmesį ir į vyraujančias žaislų madas: čia surasite dar daugiau idėjų!

Lavinamieji užsiėmimai. Jei norisi, kad vaikučių žaidimai būtų ne tik smagūs, bet ir naudingi, turėtumėte apsidairyti lavinančių užsiėmimų skyriuose. Magnetinės piešimo lentos, kinetinis smėlis, plastilinas, vaikiški muzikos instrumentai, šokių kilimėliai… Jei tarp visų variantų apsispręsti sunku, vadovaukitės ant pakuotės nurodytomis amžiaus rekomendacijomis: jos pradės suprasti, kurie žaidimai vaikams šiuo metu būtų įdomiausi ir tinkamiausi.

LEGO kaladėlės. Šias kalėdines dovanas jau būtų galima vadinti nesenstančia klasika ─ padovanojus naują konstruktorių, visuomet galima tikėtis palankaus mažųjų įvertinimo. Šios kaladėlės yra pritaikytos vaikams nuo 1,5 metų ir tinka tiek berniukams, tiek mergaitėms su skirtingais pomėgiais: jei žinote, kokie personažai ar užsiėmimai jiems patinka labiausiai, gana lengvai turėtumėte priimti teisingą sprendimą.

Nauji drabužėliai. Labiausiai tokia Kalėdų dovana pradžiugintų praktiškas idėjas vertinančius mažylių tėvelius, tačiau tai nereiškia, jog toks sprendimas nepatiks ir vaikučiams. Priešingai ─ jei išrinksite mėgstamomis spalvomis ar dievinamais personažais papuoštus rūbelius, jaunieji stileivos neabejotinai bus sužavėti. Vienintelė užduotis: išsiaiškinti, kas jiems patinka labiausiai ─ jei per šias šventes norite išvengti streso, jau dabar turėtumėte pradėti ją vykdyti.

Vaikiški kvepalai. Vaikai pakankamai anksti pradeda mėgdžioti tėvų elgesį, todėl tikrai nudžiugtų turėdami nuosavus kvepaliukus. Tokį norą tikrai nesunku išpildyti: kvepalai vaikams pasižymi ne tik maloniu aromatu, bet ir yra puošiami populiariausių šių laikų veikėjų dekoracijomis, taip dar labiau sužadinant mažylių susidomėjimą. Juk kiekviena mergaitė norėtų kvepėti kaip pelytė Minė ar žavingoji Ledo šalies princesė, o berniukai mielai pasikeistų vietomis su Žvaigždžių karų ar Žaibo Makvyno herojais ─ per Kalėdas šios svajonės gali virsti realybe!

Žaidimų konsolės. Jei vaikai gerokai vyresni, su spalvingais žaislais jų nenustebinsite: jei tikrai norisi jiems įtikti, vertėtų Kalėdinės dovanos paieškoti tarp naujųjų technologinių įrenginių. Ūgtelėjusius vaikučius ir paauglius turėtų pradžiuginti žaidimų konsolės, gana dažnai įtraukiamos į kalėdinių norų sąrašą ─ jei atžalos visus metus elgėsi pavyzdingai, vertėtų juos apdovanoti atitinkamai.

Planšetiniai kompiuteriai. Tikėtina, jog labai greitai mažyliams prireiks ir šio technikos stebuklo: jei tokių norų sulauksite ir šiemet, tikrai surasite ne vieną jiems tiksiantį modelį. Planšetės vaikams yra kiek paprastesnės, pritaikytos jų poreikiams ir saugumui, todėl pavyks išvengti bet kokių nemalonių situacijų. Tiek šias, tiek kitas kalėdines dovanas palankiomis kainomis galite įsigyti https://pigu.lt/lt/ el. parduotuvėje.

Tarp tiek idėjų tikrai turėtumėte surasti tą, kuri tiks Jūsų vaikui. O jei šiek tiek abejojate, pats metas rašyti laišką Kalėdų seneliui ─ tuomet ir paaiškės slapčiausi norai ir svajonės!

(Apsilankyta 132 viso, 1 šiandien)


Similar Posts