Kaip valyti (filtruoti) vandenį namų sąlygomis

Vandens valymas (filtravimas) namų sąlygomis.

Praktiškas ir nebrangus būdas valyti (arba filtruoti) vandenį namų sąlygomis. Reikia turėti tik šaldytuvą ir kokį nors plastišką indą, kurį galėtumėte patalpinti į kamerą ir jame užšaldyti vandenį.

Visas procesas vyksta taip:
* Pripilame indą vandens (visai pilno pilti nepatartina, nes stingstantis vanduo turi savybę plėstis), jei norite, kad viskas vyktų greičiau, siūlome naudoti didelį paviršiaus plotą turintį indą (pavyzdžiui didelį dubenį)
* Patalpiname indą į šaldytuvo kamerą
* Laukiame kol didesnė vandens dalis sušals į ledą (laikas savaime suprantama priklausys nuo indo formos, talpos ir temperatūros kameroje), dalis vandens į ledą niekada nesušals.
* Ištraukiame indą iš kameros ir pramušame lede skylę arba suskaldome ledą taip, kad būtų galima atskirti nesušalusį vandenį
* Nesušalusį vandenį išpilame, o sušalusį atitirpdome ir sėkmingai naudojame

Visą procesą galima pakartoti ir antrą kartą ir įsitikinsite, jog bandant antrą kartą sušaldyti tą patį atšildytą vandenį, jo nesutings žymiai mažiau.

Tokio valymo esmė yra ta, jog vandeniui, kuris turi daugiau nereikalingų ir kenksmingų medžiagų (visokių nitratų, kietiklių ir t.t.), reikia žemesnės temperatūros, kad jis užšaltų. Toks vanduo dar vadinamas “negyvu” vandeniu. O sušalęs vanduo yra žymiai sveikesnis – būtent tai, ko reikia mūsų organizmui ir kurį pasisavina mūsų ląstelės, jis dar vadinamas “gyvu” vandeniu.

DĖMESIO! Šis vandens valymo metodas tinka tik geriamam vandeniui (t.y. bent jau tekančiam iš krano), jokiais būdais negalvokite, kad taip galite išvalyti bet kokį vandenį.

Tokį vandenį labai rekomenduojama gerti per iškrovos dienas.

(Apsilankyta 775 viso, 1 šiandien)


Similar Posts