Kaip išvengti nuobodulio šeimyniniame gyvenime?

Per laiką, bet kurios šeimyninės poros, tykoja nuovargis ir nuobodulys. Kuo didesnis šeimyninis gyvenimo „stažas“, tuo didesnė tikimybė, kad ateis nusivylimas. Nuovargis išklibino jūsų santykius? Jūs jaučiate, kad jums nusibodo nuolatiniai barniai, gaila savęs, artimas žmogus jūsų jau nebedžiugina, jūs manote, kad suklydote išsirinkdama partnerį ir su juo iššvaistėte laiką veltui, jums nebesinori kovoti už santykių išsaugojimą?

Tuomet šis straipsnis jums. Nes visada yra viltis ir galimybė išsigydyti. Tiesiog nežiūrėkite į tai pro pirštus, t.y., kad viskas išsispręs savaime, bet, kol dar yra laikas, – skubiai imkitės priemonių. Ir taip …

1. Netapkite namisėdomis. Namų rūpesčiai, rutina užmuša romantiką ir šviežumą santykiuose. Pakeiskite aplinką, eikite į svečius, važiuokite su draugais į gamtą, vykite pailsėti dviese. Praplėskite savo įprastų pomėgių ratą. Ėjimas į kiną, teatrą, žvejybą ar puodeliui kavos – viskas gerai, svarbiausia kartu ir su malonumu.

2. Neužsiciklinkite. Mokinkitės persijungti. Jeigu randatės darbe, tai užmirškite apie namų problemas ir atvirkščiai. Jeigu jūs nuolat galvosite tik apie problemas, tai išeities niekada nerasite. Veikiau tik galutinai pralaimėsite ir nugrimsite į negatyvių emocijų liūną. Suprantama, tai nelengva. Tačiau pridėkite pastangų, atsijunkite nuo rūpesčių, o po to, su „šviežia galva“, imkitės juos įveikti.

3. Susiraskite mėgstamą užsiėmimą. Pradėkite sportuoti – tai naudinga ir sveikatai, ir išgyvensite teigiamas emocijas. Siuvinėkite, megzkite, gaminkite naujus valgius, pieškite, lipdykite, rašykite straipsnius, užsiimkite interjero dizainu, paskaitykite knygą ir t.t.. Žmogus, turintis užsiėmimą, apart namų rūpesčių, kur kas patrauklesnis ir įdomesnis, kaip asmenybė.

4. Mėgaukitės seksu. Psichologai tvirtina, kad poros, kurios miega atskirose lovose, kur kas greičiau išgyvena atšalimą, vienas kito atžvilgiu. Be to, niekas kitas taip nesuvienija sutuoktinių, kaip abipusė meilė, fizinis artumas, pasitenkinimas ir švelnumas. Bet kokie nesutarimai išsisprendžia greičiau, jeigu seksualiniuose santykiuose viskas gerai. Niekada neatsakykite sutuoktiniui sekso, dėl blogo elgesio. Tai gresia visišku santykių atšalimu.

5. Būkite švelnus. Negailėkite gerų žodžių, būkite meilesnis. Tačiau žinokite saiką ir nepiktnaudžiaukite švelnumu, nes tai taip pat atsibosta.

6. „Šviežumo“ jausmą santykiuose galima išgyventi ir tada, kuomet pokalbyje su mylimuoju akcentuojami teigiami gyvenimo įvykiai (malonūs prisiminti). Prisiminkite gyvenimo akimirkas, kurios jums atnešė džiaugsmą ir pasidalinkite tuo su savo sutuoktiniu.

7. Negalima neįvertinti poilsio kartu teikiamos naudos. Tačiau negalima tuo ir piktnaudžiauti, o ypač kriziniu laikotarpiu. Priešingu atveju jis pavirs į virtinę barnių, kurie sugadins jums gerus įspūdžius. Geriau bus, jeigu jūs laikas nuo laiko, nueisite į kavinę su draugu arba tiesiog pasivaikščiosite parke vienas. Be to, pastarasis pasiūlymas, padeda susikaupti mintimis.

Atsiminkite, kad su šiuo žmogumi (sutuoktiniu), jus sieja pačios gražiausios gyvenimo akimirkos. Todėl, problemas geriau spręskite, o ne nuo jų bėkite. Ir neleiskite laikinam liūdesiui, nusivylimui sugriauti jūsų tarpusavio santykių.

(Apsilankyta 216 viso, 1 šiandien)


Similar Posts