Ką daryti, kad vaiko laikysena būtų taisyklinga

Savo laiku mes, tėvai, girdėjome, kad vaikui reikalingas dienos režimas ir taisyklinga mityba. Teisybės dėlei reikėtų pasakyti, kad tai ne šiaip sau „paistalai“. Vaikai veda aktyvų gyvenimo būdą, su nemaža doze fizinės apkrovos, todėl jie BŪTINAI turi turėti gerą poilsį (pietų miegą, net iki 4 val.), o per teisingai subalansuotą mitybą, jie gaus reikiamų ir pakankamą kiekį vitaminų.

Kasdienė mankšta, kartu su grūdinimo procedūromis ir masažu, suteiks mažyliui ne tik malonumą, bet ir teigiamus pasiekimus, formuojant taisyklingą laikyseną. Buitinės sąlygos, taip pat nėra paskutinėje vietoje, formuojant figūrą. Pasistenkite atlaisvinti vaiko kambarį nuo nereikalingų baldų ir padaryti jį maksimaliai erdvų. O parinkdami aprangą, įsitikinkite, kad ji vaikui ne per ankšta.

Jeigu netoli nuo namų yra baseinas, tai atraskite galimybių, kartu su vaiku ir kaip galite dažniau, ten lankytis. Nes seniai yra žinoma, kad plaukiojimas koreguoja laikyseną. Ir nepamirškite: būsima sveikata, nors kol kas dar mažo žmogaus, jūsų rankose!

(Apsilankyta 79 viso, 1 šiandien)


Similar Posts