Įsimylėti bet kuriame amžiuje

     Niekada nėra nei per anksti, nei per vėlai rasti sielos draugą. Juos randame ir ankstyvoje jaunystėje, ir subrendus, ir net gilioje senatvėje. Likimas stebinantis, tad visuomet pateiks staigmenų. Viena moteris rašo: „Niekada nebuvau sutikusi savo sielos draugo, kol man nesukako 44-eri metai. Tuo metu nusprendžiau bet kokia kaina rasti savo sielos draugą, panaudojant viską, ką tik buvau iki šiol girdėjusi: psichologiją, meditaciją, dvasingumą bei žavėjimą. Mano planai tapo kristalo skaidrumo, kai išblizginau savo namus ir apvaliau sielą. Išmokau melstis, medituoti, paruošiau savo kūną, mintis, dvasią ir namus nepaprastiems santykiams. Tai suveikė! Aš sutikau savo būsimą vyrą, kuris atitiko visus mano lūkesčius ir įsivaizdavimus. Jis – tai viskas, ko kada nors norėjau. Viena žinau: niekuomet nebūna amžiaus ribos tikrai meilei“. Tad ką daryti, kad tokių nuostabių istorijų būtų kuo daugiau? Štai keletas patarimų, kaip paruošti terpę tikrajai gyvenimo meilei:

  • Susikurkite ritualus, pritaikytus asmeniniams poreikiams. Šie ritualai svarbūs dėl to, kad galėtumėte „susisiekti“ su savo širdimi ir suvokti, ko ji iš tiesų geidžia. Tie ritualai gali būti ir itin paprasti – prieš saulėlydį prisidekite žvakių, pasileiskite savo mėgstamą ramią muziką ir patogiai įsitaisykite fotelyje. Užsimerkite ir įsivaizduokite, koks jausmas, kai žinote, jog šalia yra jūsų sielos draugas. Visu kūnu turite pajausti, kad jis – jau pakeliui, atskuba pas jus. Kartais bus dienų, kai atrodys, jog draugas smarkiai vėluoja, bet niekuomet nepraraskite vilties, kad jis tikrai skuba.
  • Tikėkite, kad jūsų sielos draugas yra visiškai netoliese. Labai stipri energija, galinti ne tik pakeisti gyvenimą, bet ir „pritraukti“ sielos draugą, yra tikėjimas. Tiesa, tikėti reikia ne tik tuo, kad sielos draugas kažkur yra, bet ir tuo, kad jis taip pat jūsų ieško ir jūsų ilgisi. Labai svarbu, kokius signalus siunčiate, nes tokį pat atsaką ir gausite.
  • Būkite mylintis žmogus. Raskite kuo daugiau būdų, kaip galėtumėte išreikšti savo meilę. Visata sukonstruota taip, kad veidrodiniu principu siunčia atgal jums tokius pat signalus, kokius siunčiate jai, tad itin svarbu, ką galvojate apie save ir apie pasaulį. Jei tikėsite, kad pasaulis yra mylinti ir draugiška vieta, toks jis ir bus. Bet jei manysite, kad jis chaotiškas, kupinas stresų ir baimės, būtent tokia jums ir grįš realybė. Tad visuomet rinkitės gėrio ir meilės kupiną kelią.
  • Gyvenkite taip, tarsi realiai turėtumėte širdies ir sielos draugą. Gyvenkite žinodamas, kad esate mylimas. Mūsų nuostabi visata mums „pristato“ būtent tuos žmones ar dalykus, kurių mes labiausiai trokštame ir tikime, kad jie ateis. Jei netikėsite, kad pas jus ateis jūsų sielos draugas, tai taip greičiausiai ir nenutiks. Taigi, tikėjimas ir žinojimas, kad jūs esate mylimas, yra pats stipriausias dalykas.
  • Išgydykite savo širdį nuo praeities. Jei jūsų širdis bus neatvira ir jūs neatleisite savo praeities skriaudėjams, gali būti, jog niekuomet ir nesulauksite ko nors gero, nes jūsų širdis gali būti tiesiog „užblokuota“. Galite pabandyti parašyti savo skriaudėjams laiškus, bet niekada jų neišsiųsti. Bloga energija bus išlieta ir niekas neįskaudintas. Kai užversite duris į praeitį, atsivers durys į ateitį.
  • Tikėkite meile. Pirmiausia, įsimylėkite save. Po to, galite susikurti slaptą meilės altorių savo namuose. Ir svarbiausia – tikėkite meile. Meilė yra čia ir jūs ją rasite.

 

(Apsilankyta 137 viso, 1 šiandien)


Similar Posts