Gundantis moters žvilgsnis

Moters akys, kaip niekas kitas, traukia pažvelgusių į jas vyrų dėmesį. Jose jie bando išskaityti jos nuotaiką ir atsakymą į neužduotus klausimus. Gražios akys – ne vien gamtos dovana, tai tinkamas makiažas, taisyklinga antakių forma, išraiškingos blakstienos.

Kartu su visažiste Sabina Vasiljeviene, papasakosime, kaip teisingai išsirinkti blakstienų tušą.

Skaityk, kas parašyta ant etiketės

„Į bet kokio tušo sudėtį įeina galybė komponentų. Žinodama, už ką atsako kiekvienas iš jų, tu sugebėsi išsirinkti tinkamą priemonę,” – sako Sabina.
Taigi, skaitau:
Keratinas. Šis gamtinis proteinas stiprina nusilpusias blakstienas.
Melaninas saugo nuo išorės veiksnių poveikio.
Lanolinas neleidžia blakstienoms lūžinėti ir saugo jas nuo sausumo.
UV – blokatoriai apsaugo blakstienas nuo žalingų saulės spindulių.
Pantenolis storina blakstienų plaukelius.

Ilgink

„Jei tavo tikslas – ne tik padažyti, bet dar ir pailginti blakstienas, tau tiks tušas su tokiu šepetėliu, ant kurio šereliai išsidėstę spirale. Jo sudėtyje būtinai turi buti tokie komponentai, kaip šilkas ir mikronizuotas pluoštas, – pataria visažistė.

Didink apimtį

„Nori putlių blakstienų? Ieškok apimtį didinančio tušo su vaško mikrogranulėmis: jos kiekvieną plaukelį padengia storinančia plėvele, todėl blakstienos nesulimpa ir atrodo tankios. Kitas variantas – tai priemonė, praturtinta kolagenu ir gialurono rūgštimi. Pirmasis komponentas, susilietęs su natūralia akių drėgme padidėja iki 10 kartų, kitas – sulaiko šiam procesui būtiną vandenį. Taip pasidažius tavo blakstienos kaip mat taps putlios putlios… O šepetėlis turi būti apvalainas, pasišiaušęs,” – dalina vertingus patarimus Sabina.

„Dar ir užriesk, – siūlo man, – juk dabar gali rasti tušų, kurie tavo blakstienas gražiai išlenks. Juos atpažinsi pagal tiesų arba šiek tiek išlenktą šepetėlį, kurio šereliai trumpi, ir ypatingą cheminę sudėtį. Tokių tušų dažuose yra dervų, kurios džiūdamos padengia blakstienas sutraukiančiu sluoksniu, taip jas gražiai užriesdamos. Puikiausia, jei tavo riečiantis tušas dar bus ir atsparus vandeniui, galėsi ilgai ir užtikrintai klapsėti riestomis blakstienomis.”

„Mano dukros blakstienos, jai besišypsant liečiasi su viršutiniais vokais ir palieka ant jų nemalonias tamsias atžymas, visada sakau, kad blogai pasidažė, kad eitų nusivalyti. Bet gal ji nekalta, juk blakstienos tokios ilgos…” – skundžiuosi. „Jei akių vokai prieš tai patepti toniniu ar kokiu kitu kremu, jis tarsi tirpdo tušą, todėl ir lieka juodi pėdsakai. Reikia tušą užtvirtinti! Žinok, kad vandeniui atspari kosmetika tinka ne tik ponioms, kurių blakstienos tiesios, bet ir toms, kurių šios grožybės labai ilgos. Nebark dukros, o padovanok jai vandeniui atsparų, tušą, tik turėk omeny, kad tada turėsi prižiūrėti, ar vakare ji kruopščiai nusivalė akis. Bet tai kita tema…” – siūlo išeitį mano visažistė.

Nuspalvink

„Jei nori iš tikrųjų išraiškingo žvilgsnio, dažykis juodu tušu, – sako Sabina. – Mano manymu, tik jis gali visapusiškai išryškinti akių grožį. Na, bet blondinėms, kurių blakstienos šviesios, tinka rudi tušai. Spalvotus tušus geriau palikti vasarai. O su mėlyna, violetine ir žalia spalva reikia elgtis ypač atsargiai, juk tu nenori, kad tavo akys atrodytų vulgariai? Bet, jei vis dėlto bandysi žaisti su spalvomis, žinok: pilkoms akims tiks tamsiai pilkas tušas, tamsiai mėlynas – melsvoms, tavo žalsvoms – žalsvas, rudoms – tamsiai violetinis arba tamsiai rudas.“

Turiu dar keletas klausimų
Tušą išsirinkau, o kaip teisingai dažytis?

Iš pradžių dažyk apatinio voko blakstienas, o blakstienų tušo šepetėlį laikyk vertikaliai, po to plonu sluoksniu horizontaliai sukamaisiais judesiais, lyg šukuotum nuo pat jų pradžios iki galiukų., patepk viršutinio voko blakstienas.

Turėjau miežį tarp blakstienų, jam užgijus, toje vietoje blakstienos nebeauga… Ką daryti, jei blakstienos labai retos?

Nenusimink, galima priklijuoti blakstienų kuokštelius. Jų nereikia dažyti. Šiuos kuokštelius priklijuoja kosmetologė ir pataria, kaip prižiūrėti.

O kaip galiu jas patankinti pati?

Jei nori, kad blakstienos atrodytų tankesnės, prieš dažydama tankinančiu tušu, jas papudruok, o tepdama tušo sluoksnius, pašalink likučius nuo tušo šepetėlio. Užtepusi vieną sluoksnį, palauk porą trejetą minučių, kol nudžiūs, ir tik tada tepk dar kartą. Ir nedažyk tankiai apatinių blakstienų, atrodysi pavargusi.

(Apsilankyta 424 viso, 1 šiandien)


Similar Posts