Gražios rankos

Kiekviena iš mūsų svajojame apie gražias, išpuoselėtas, aptakias rankas. Tačiau, dėl kasdienės suirutės ir laiko trūkumo, dauguma moterų nespėja skirti, deramo dėmesio, šia matomai kūno daliai. Siekdamos sutaupyti bėgantį laiką, jos apsiriboja rankų priežiūra namų sąlygomis, kuris daugeliu atveju pasirodo ne toks malonus ir ne toks jau greitas.

Moterys, kartą „nudegusios“, paprasčiausiai bijo „testuoti“ naujus specialistus. Niekas nenori užminti ant to paties grėblio antrą kartą. Ir vis tik, rasti meistrą, kuris atitiktų jūsų reikalavimus, įmanoma. Ar tai būtų ilgi, ar trumpi nagai jiems reikalinga priežiūra. Visų pirmiausia, reikia periodiškai daryti maitinančias voneles, teptis specialiu drėkinančiu kremu. O žiemos laikotarpiu, kad palaikyti grožį, sveiką rankų odą ir nagus, lepinti parafininėmis kaukėmis.

Nagų priežiūra – tai ne šiaip, madingų gražuolių, užgaida, bet būtinybė. Purvini, nemalonūs ir neprižiūrėti nagai, gali atbaidyti kiekvieną, kuris panorės su jumis pabendrauti. Be to, nagai nepažinę manikiūro, gali tapti ligų ir įvairių infekcijų šaltiniu. Jeigu nagų nevalyti ir neplauti su šepetėliu, tai nago apačioje gali prasidėti grybelinė infekcija. O su tokia problema, taip greit nesusitvarkysite, juolab, kad vizualinis rankų vaizdas, pablogės.

Reikia mokėti bandyti ir mėgautis kiekviena minute praleista pas profesionalų meistrą, o ne bandyti atkartoti jo sukurtą formą. Bandykite, nebijokite, mėgaukitės atmosfera, kokybe ir šiluma padovanota jums puikaus meistro.

(Apsilankyta 293 viso, 1 šiandien)


Similar Posts