Geriausias apatinis trikotažas: į ką svarbu atkreipti dėmesį?

Nors apatinis trikotažas labai dažnai išlieka nepastebimas, tai tikrai nereiškia, kad jis mūsų įvaizdyje neatlieka jokios svarbios funkcijos. Priešingai – pasirinkti apatiniai prisideda prie mūsų figūros formavimo ir netgi gali pridėti papildomo pasitikėjimo savimi. Būtent dėl to juos rinktis reikėtų itin atsakingai: tai padarysite daug lengviau, jei atkreipsite dėmesį į kelis pagrindinius aspektus.

apatinis-trikotazas-moterims

Daug dėmesio skirkite dydžio pasirinkimui

Šis aspektas visuomet yra pats svarbiausias ir būtent šioje vietoje moterys labai dažnai neišvengia klaidų. Nereikėtų manyti, jog per maža liemenėlė padidins Jūsų krūtinę – toks modelis greičiau privers jaustis nepatogiai, sutrikdys kraujotaką, o laikui bėgant iššauks ir nugaros skausmus. Tad geriausia rinktis tai, kas Jums tinka būtent dabar – taip visuomet atrodysite žaviausiai.

Tiesa, jei pasitelkdamos apatinį trikotažą norite šiek tiek pakoreguoti savo figūrą, tikrai įmanoma tai padaryti, tačiau šiuo atveju reikia žaisti ne su dydžiais, o su apatinių tipais. Pavyzdžiui, išbandyti formuojančias kelnaites, o norint didesnės krūtinės efekto – pakeliančius liemenėlių modelius. Sprendimui įtakos turi ir tai, kada apatinius ketinate dėvėti: jei ruošitės svarbiai progai, norėsis įdomesnių dizaino sprendimų, o jeigu ketinsite sportuoti, kur kas svarbesnis bus komfortas ir tvirtas palaikymas.

Atsižvelkite į medžiagą

Tiek liemenėlės, tiek kelnaitės tiesiogiai liečiasi prie mūsų odos, todėl ypatingai svarbu, kad šis apatinis trikotažas būtų pasiūtas iš kokybiškų, jos nedirginančių ar tuo labiau alerginių reakcijų nesukeliančių audinių. Kalbant apie kelnaites, ypatingai vertinami medvilniniai jų modeliai, kurie pasižymi ir puikiu drėgmės pralaidumu, ir išskirtiniu švelnumu. Tačiau dėmesio vertų audinių tikrai galima surasti ir daugiau. Jei paskirsite laiko ir išsiaiškinsite pagrindines jų ypatybes, Jums neteks gailėtis dėl savo pasirinkimo, o maksimalus komfortas lydės kiekviename žingsnyje.

Pagalvokite apie tinkamiausius atspalvius

Tikriausiai jau esate girdėjusios, kad pro baltus marškinėlius šviečiančios juodos liemenėlės jau seniai nėra madingos – tai reiškia, kad tiek renkantis jas, tiek ir kitą apatinį trikotažą, reikėtų atsižvelgti ir į atspalvius. Prie tamsių drabužių geriausiai derinti tamsius, o prie baltų – kūno spalvos tonus, tačiau jeigu Jūsų spintoje netrūksta ryškesnių drabužių, verta pasirūpinti ir kitų atspalvių apatiniais. Plačią jų įvairovę atrasite Pigu.lt el. parduotuvėje.

Apgalvojusios visus šiuos niuansus, daug paprasčiau nutarsite, koks apatinis trikotažas turėtų papildyti Jūsų stalčius. Dabar šių gaminių pasirinkimas yra ypatingai platus, taigi bet kuriuo atveju surasite tai, apie ką svajojate.

(Apsilankyta 245 viso, 1 šiandien)


Similar Posts