Dryžuota mada Pavasaris-Vasara 2011

Ateinantis pavasario-vasaros 2011 sezonas vėl žada į madą grąžinti klasikinius raštus, o būtent – dryžuoto rašto dizainą.

Senovėje ryškūs ir traukiantys dėmesį raštai pabrėždavo žmogaus asmenybę, išskirdavo jį iš kitų: mados dizaineriai visuomet ieškojo tradiciniams raštams naujų sprendimų, puikiai susitvarkydami su užduotimi, kad drabužiai turi pritraukti žiūrovų dėmesį.

Pavasaris –Vasara 2011 – tai puikus pavyzdys, kad tradiciniai raštai gali būti iki šiol aktualūs, madingi. Pasauliui buvo pristatytos naujos šių raštų variacijos ateinančiam mados sezonui. Dryžiai, kaip parodyta per pristatymą, gali būti ryškūs ir padaryti drabužių ansamblį ryškų ir patrauklų akiai.

DRYŽIAI VAKARINĖSE SUKNELĖSE

Nesuskaičiuojama dauguma dizainerių su pasisekimu susitvarkė su užduotimi paversti dryžius madingu raštu net ir vakariniuose drabužiuose: Haider Ackermann, Bensoni, Jil Sander, Marc Jacobs ant podiumo pristatė dryžuotus ansamblius, puikiai tinkančius netgi ant raudonojo kilimo. Prabangios, moteriškos ir ištaigingos dryžuotos vakarinės suknelės ne tik atitinka dabartines mados tendencijas, bet ir gelbsti pakoreguojant moterišką figūrą. Dryžių dydis ir išdėstymas turi prasmę: pavydžiui, vertikalūs dryžiai padaro figūrą lieknesnę, horizontalūs – atvirkščiai.

MIESTIETIŠKAS PRAŠMATNUMAS

Šį sezoną, tokie prekės ženklai, kaip Moschino, Prada, Matthew Ames ir Isabel Marant savo kolekcijose su pasisekimu demonstravo, kad vienas iš pačių paprasčiausių ir greičiausių būdų pasiekti, kad kasdieninis drabužis kuo nors išsiskirtų iš kitų – tai įsigyti drabužių su ryškiais, spalvotais dryžiais. Ateinantį sezoną dizaineriai siūlo nebijoti eksperimentuoti, derinant viename drabužių ansamblyje keletą skirtingų raštų – taip, pavyzdžiui, Moschino kolekcijoje dryžuotas viršus yra priderintas prie vieno tono ryškaus sijono su plačiu diržu.

(Apsilankyta 354 viso, 1 šiandien)


Similar Posts