Drabužiai ir avalynė važiuojant į gimdyti

Guminės šlepetės (dušui)
Kambarinės šlepetės (geriau lengvai valomos)
Kelnaitės (medvilninės ir/ arba tinklinės) – galite rinktis – įprastas arba tinklines kelnaites. Dauguma mamų pirmas 2-3 paras teikia pirmenybę būtent tinklinėms kelnaitėms, nes jos yra laidžios orui, todėl greitina gijimą, yra minkštos ir patogios. Tinklinės kelnaitės parduodamos vaistinėje, greičiausiai jums prireiks 5 vnt. Pabandykite pradžiai nusipirkti vienas, nes ne visoms iš kart pavyksta nutaikyti dydį. Jei rinksitės medvilnines, įsidėkite dvejas – trejas.
Liemenėlės maitinimui – turėtų pakati 2 vnt.. Geriausia, jei užsegamos priekyje.
Chalatas – greičiausiai pakaks plono (vasarinio), nes gimdymo namuose paprastai palaikoma aukštesnė temperatūra.
Naktiniai marškiniai arba pižama – rinkitės tai, kas patogiau, geriau susegamus priekyje, kad būtų patogu maitinti krūtimi. Gerai, jei turėsi dvejus.
Drabužiai grįžimui namo – prireiks mažesnio dydžio drabužių nei iki gimdymo!
Kojinės (pagal sezoną) – įsimeskite storesnes ir plonesnes medvilnines. Paprastai gimdymo įstaigose būna šilta, tad vilnonių prireikia retai. Vasarą kojinėlių gali neprireikti visai.
Sportinis kostiumas – alternatyva chalatui. Kitos mamos dėvėjo chalatą, o po juo – sportines kelnes ir marškinėlius. Tiesiog pagalvok, ką įprastai nešioji ir kaip apsirengusi jautiesi patogiau. Svarbiausia, kad sportinis kostiumas būtų atsegamu priekiu.
Korsetas po gimdymo – tai tikrai nebūtina, ir tai ar nešiosi ar ne priklausys tik nuo tavęs. Vienom moterim labai patinka, kitos jaučiasi labai suvaržytos. Nors po cezario pjūvio tikrai smagiau, kai prilaiko pilvuką, ginekologai iškart po gimdymo nepataria jais piktnaudžiauti. Taigi naudok jį dirbdama darbus namuose, ar eidama pasivaikščioti, o kai prisėsi pailsėti, ar eisi miegot – būtinai nusiimk.
Drabužių gimdymui – gimdymui ligoninė paprastai duoda savo sterilius drabužius.
(Apsilankyta 226 viso, 1 šiandien)


Similar Posts