Depiliacija – kosmetologo konsultacija

Kaip teisingai pašalinti įaugusius plaukus ant kojų ir bikini srityje po depiliacijos? Kaip teisingai atlikti plaukų šalinimą, kad išvengti plaukų įaugimo?

Depiliacija – tai plaukų šalinimas nuo odos paviršiaus, nepaliečiant giluminio jų augimo proceso. Reguliariai naudojant depiliaciją, plaukų augimas sulėtėja, jie tampa plonesni ir kiekviena sekanti procedūra yra mažiau skausminga. Kartais, po depiliacijos, plaukai pradeda augti horizontaliai ir to pasėkoje įauga po oda. Egzistuoja įvairių hipotezių, bandančių paaiškinti šį reiškinį, tačiau nė viena jų neįrodyta. Atsiradus tokiems plaukams, pradžioje rekomenduotina atlikti švelnų, odos paviršiaus, pilingą. Po to, atlikus dezinfekciją (96% etilo spiritu), adatos pagalba ištraukti plauką į paviršių ir pašalinti jį su pincetu. Atlikus procedūrą odos paviršių vėl pradezinfekuokite. Kad procedūra būtų atkilta tinkamai, rekomenduotina iš vakaro nesinaudoti odos kremu. Taip pat, atlikus procedūrą, rekomenduojama 1 – 2 dienas nesimaudyti, kad neiššaukti uždegiminio proceso plaukų folikulų žiotyse.

Depiliacijos metu stenkitės įtempti odą ranka (ypač bikini srityje), kad kaip galima kruopščiau pašalinti plaukus. Taip pat nepamirškite kruopščiai dezinfekuoti odą. Kai kurios kosmetikos kompanijos siūlo priemones nukreiptas prieš plaukų įaugimą. Jų veikimo principas nukreiptas į plaukų augimo lėtėjimą, aktyvių ląstelių dalijimosi stadijoje.

(Apsilankyta 563 viso, 1 šiandien)


Similar Posts