Dažniausiai moterų daromos, lengvai pataisomos stiliaus klaidos

Nepaisant to, kad aktuali informacija kone kiekvienai moteriai yra beveik ranka pasiekiama, vis dar pasitaiko situacijų, kada moterys, dėl vienokių ar kitokių priežasčių blogai suformuoja savo įvaizdį. Mes nekalbame apie subjektyvius dalykus, bet apie tai, kaip neteisingai pasirenkami drabužiai pagal figūros tipą, kaip ignoruojami esminiai stiliaus akcentai bei sugadinamas įvaizdis, kuris, klaidas eliminavus galėtų būti puikus. Štai tos klaidos, kurias nesunku pataisyti.

Netinkamas dydžio pasirinkimas

Turbūt pagrindinė ir labiausiai problemas kelianti klaida – netinkamo dydžio drabužių pasirinkimas. Tiesa, čia labai praverčia ir figūros tipo žinojimas, kadangi skirtingiems moterų figūrų tipams tinka skirtingi drabužiai. Vieniems figūrų tipams labiau tinka oversized, platėjantys arba panašaus tipo rūbai, o kitiems aptempti ir trumpesni ar atviresni. Po to, kai žinote savo figūros tipą, galite pradėti domėtis, kaip gi tiksliau pasirinkti dydžius.

Daugumoje prekybos tinklų, veikiančių šioje Europos dalyje, dydžių sistema yra panaši, tačiau koduotės gali skirtis (pvz., S, M, L arba 32, 34, 36 ir t.t.). Turėkite tai omenyje ir matuokitės prieš pirkdama, nes tinkamas dydis pabrėš gražiausias jūsų kūno vietas ir subtiliai papildys įvaizdį.

Avalynės dydis irgi svarbus. Skirtingi gamintojai gali pamažinti arba padidinti batelius, todėl būkite atidžios, kai renkatės juos iš čia ar kitos internetinės parduotuvės.

Laiko apsipirkimui ir įvaizdžio formavimui, neskyrimas

Patikėkite, jokioje srityje nepavyks pasiekti gerų rezultatų, jeigu neskirsite tam laiko ir neplanuosite. Tas pats galioja ir stiliaus bei įvaizdžio formavimui. Rūbų deriniai turi būti sudėliojami galvoje, ant popieriaus, užrašuose ar kažkur kitur, kad parduotuvėje arba prekių kataloge galėtumėte lengviau atsirinkti tai, kas jums labiausiai tinka ir dera. Remiantis stilistų patarimais, norint palaikyti tokią situaciją, kada spintoje visada yra rūbų, kurie gražūs, tinka ir dar nėra pabodę – pakanka drabužiams ir jų paieškai skirti po 30-50 minučių per savaitę.

Per daug aksesuarų

Ryški grandinėlė, kabantys auskarai, diržas ir įspūdinga rankinė. To jau bus per daug. Aksesuarai turi pabrėžti veido ir jūsų, kaip moters, grožį, o ne sugerti visą dėmesį į save. Nors aksesuarai gali būti labai gražūs ir įdomūs, stiliaus žinovai visada stipriai pataria rinktis žavius, bet paprastesnius aksesuarus. Jeigu kažkas gniaužia kvapą, tebūnie toks aksesuaras dėvimas vienas, o ne su daugybe kitų. Ieškokite balanso ir proporcijų tarp savo drabužių ir aksesuarų. Jie skirti paįvairinti, suteikti kontrastą arba pabrėžti solidumą, ne sukurti visą įvaizdį.

Jeigu norite išsirinkti gerus aksesuarus, tokius kaip auskarai ar rankinės, visada galite pirkti internetu. Varle internetinėje parduotuvėje visada rasite geras kainas ir platų gražių moteriškų aksesuarų pasirinkimą.

Įvaizdžio kūrimas socialiniams tinklams

Ši klaida ypač aktuali šiems laikams. Dabartinės moterys dažnai persistengia bandydamos sukurti įvaizdį, kuris būtų gražus Instagram‘o nuotraukoje. Taip moteris gali ne tik atsisakyti rūbų, kurie jai iš tiesų yra gražūs, tačiau pasirinkti tai, kas visiškai nedera ir galbūt net nėra patogu. Tai daugiau psichologinė klaida, kuri niekada neleis jaustis maksimaliai patogiai ir komfortiškai.

Prastas apatinių rūbų pasirinkimas

Kartais moterys gali pamiršti savo apatinių svarbą. Atrodo, jog šis rūbas paslėptas po keliais sluoksniais, nėra pastebimas ir dėl to nėra svarbus. Taip galvoti – labai klaidinga. Kiekvienai moteriai reikėtų rinktis ir mūvėti tokius apatinius, dėl kurių neatsirastų matomų kelnaičių linijų, kurios pastebimos ir per kelnes ar sijoną. Taip pat, jeigu suknelė arba kelnės yra šviesos arba nors truputį peršviečiamos, nepamirškite rinktis šviesios spalvos apatinius, kad išvengtumėte nepatogių akimirkų.

Sezoniškumo ignoravimas

Mados namai nėra kvaili. Dizaineriai taip pat. Sezonams kuriami drabužiai ne tik, kad geriau atspindi esamas tendencijas, tačiau yra ir labiau pritaikyti vyraujančioms oro sąlygoms. Jeigu svarbu – atrodyti stilingai ir gražiai, per daug nemaišykite skirtingų sezonų drabužių.

(Apsilankyta 65 viso, 2 šiandien)


Similar Posts