Catherine Deneuve dieta

Žymi prancūzų dietologė ir psichoterapeutė Madlen Žestan sudarė dietą ir kino legendai Catherine Deneuve. Pažvelgus į aktorę nelieka abejonių: dieta tikrai veikia. Pabandykite ir jūs.

Dietos valgiaraštis:

Ryte vos tik atsikėlusi iš lovos išgerkite 0,5 l vandens.

Pusryčiams pasigaminkite specialų gėrimą:
1 stiklinę truputėlį pašildyto pieno sumaišykite su 1 arbatiniu šaukšteliu medaus ir 1 arbatiniu  šaukšteliu kakavos. Gausite gardų gėrimą, kuris ne tik sušildo, bet ir tonizuoja. Pienas praturtina organizmą kalciu, kakava – magniu, medus – energija ir mikroelementais.

15 min. po pusryčių gėrimo suvalgykite apelsiną arba greipfrutą.

Iki pusiaudienio išgerkite dar 0,5 l vandens.


Pietums
suvalgykite 200 g neriebios žuvies arba vištienos krūtinėlės. Garnyrui valgykite daržoves.

2 val. po pietų išgerkite stiklinę kefyro, pasigardžiuodama šaukšteliu medaus.

16 val. išgerkite   gėrimą, mažinantį apetitą. Jis gaminamas iš 1 citrinos sulčių, 0,25 l vandens ir arbatinio šaukštelio medaus. Šis gydomasis mišinys geriamas mažais gurkšneliais.

19 val. vietoj vakarienės mažais gurkšneliais išgerkite sultinio, kuris gaminamas taip: 1,5 l vandens, 1 kg poro (šalina iš organizmo šlakus), 500 g morkų (vitamino A šaltinis), 500 g pomidorų (papildo kalio atsargas), žiupsnelis kmynų (šalina šlakus). Viską virti 20 min., be druskos. Išvirus sultinį nukošti. Išgerkite 3 puodelius šio sultinio, po kiekvieno puodelio darydama 10 min. pertraukėlę. Tada suvalgykite išvirusias daržoves. Galite jas pagardinti alyvuogių aliejumi ir garstyčių padažu.

Prieš pat miegą suvalgykite stiklinę jogurto, pagardintą šaukšteliu medaus (kalcį organizmas geriausiai įsisavina naktį).

Maitinkitės pagal tokią dienotvarkę 10 dienų ir pamatysite, jog tapsite žvalesnė, energingesnė bei bent 5 kg lengvesnė.

Ši dieta tinkama tiek norinčioms sulieknėti, tiek besistengiančioms išvalyti savo organizmą. dietos galite laikytis ir kartą per savaitę, ir kartą per mėnesį, ir kartą per pusmetį. Ligų profilaktikai toks organizmo valymas rekomenduojamas kartą per mėnesį, dietos laikantis 2 dienas.

Autorius: www.visos-dietos.lt

(Apsilankyta 113 viso, 1 šiandien)


Similar Posts