Butelio dekoravimas

Įspūdingai dekoruotas butelis suteikia asmeniui, kuriam skiriama dovana, tikrą malonumą ir gilų išgyvenimą. Be to, įteikiama dovana taip išreiškiamas dėmesys. Kuklų butelį bet kuria proga galima  pateikti visiškai naujai, patikslinti ir pataisyti jo formą arba papuošti labai paprastai.
Butelis su kasyte ar garbanomis gali būti taktiška užuomina apie žmogaus savitą būdą. Pakuojant dovaną į švelnų polipropileno popierių ir į panašų spalvotą popierių, reikia miklių pirštų. Toks poprierius skiriasi nuo standaus popieriaus ir purių plunksnų, jo spalvinė išraiška suteikia nepakartojamą efektą. Pabandykite net paprasta lankstymo technika ir neįprastais aksesuarais pasitelkti visą fantazijos jėgą.

Kalėdinis butelio dekoravimas – Butelio įpakavimas juostele
  
  

Ekstravagantiškas butelio įpakavimas

Jums reikės: minkšto, lankstaus pakavimo ir popieriaus papuošimui. Spalvoto kaspino papuošimui (gali būti kontrastingos spalvos).
Žingsniai: butelį įviniokite į popierių kaip parodyta paveikslėlyje. Poto paimkite gabalėlį popieriaus ir sulankstykite kaip parodyta antrame paveiklėlyje, susekite per vidurį.

Butelis su kaklaraiščiu

 Apgaubtas butelis

 

(Apsilankyta 2,042 viso, 1 šiandien)


Similar Posts