Baldai mažyliams

Arenos (aptvarėliai) arba lopšys – tai patys pirmieji baldai kiekvieno vaiko gyvenime ir tokiais pasilieka iki tol, kol vaikas neišmoks sėdėti, šliaužioti ir vaikščioti. Parinkti kūdikiui lovelę nėra paprasta, kaip gali atrodyti iš pradžių, todėl nepažiūrėkite į tai pro pirštus. Pirmiausia, vaikiškos arenos skiriasi savo išmatavimais, kas nulemia tai, kiek galėsite jomis naudotis. Pavyzdžiui, aptvarėlis pusės metro ant metro tarnaus jūsų vaikui, kaip miegama vieta, iki trijų metų. O 70 centimetrų ant 140 centimetrų gali tarnauti dvigubai ilgiau.

Atkreipkite dėmesį ir į turėklus, kurie įtaisyti manieže. Tarpai tarp virpstų, turi būti pakankamai maži, kad vaiko galva neužstrigtų tarp jų ir tuo pat metu – dideli, kad ten pat neužstrigtų mažylio rankos ir kojos.

Kad vaiko stuburas vystytųsi teisingai, nereikėtų taupyti čiužinio sąskaitą. Jis turi būti saikingai kietas, ir kaip rodo praktika, spyruokliniai čiūžiniai vaikiškoms lovytėms netinka. Kuomet vaikui apytiksliai bus 6 mėnesiai, t.y. kuomet vaikas išmoks sėdėti, ateis laikas nupirkti naują, jo gyvenime, baldą – specialią kėdutę maitinimui.

(Apsilankyta 159 viso, 1 šiandien)


Similar Posts