Bailiems vyrams dalyvauti gimdyme nevalia!

Specialistai perspėja: bailiems vyrams reikia pagalvoti du kart, prieš tai, kaip priimti sprendimą dalyvauti, savo žmonos, gimdyme. Silpnų nervų vyras ne tik, kad nesulauks proceso pabaigos, bet gali ilgam laikui pulti į depresiją ir prarasti potraukį seksui.

Praktika dalyvauti, būsimiems tėčiams, gimdyme tapo populiari 90 – aisiais. Jiems dalyvaujant netgi atlikdavo cezario pjūvį. Tačiau po to, daugeliui jaunų tėvų, prireikdavo psichologų pagalbos.

Vienas pirmaujančių gydytojų ginekologų, iš Niujorko ligoninės, paaiškino: „Po vaiko atėjimo į pasaulį, vyrai prisipažindavo, jog jie nesitikėjo, kad gimdymo metu yra tiek daug kraujo. Dažnai šį procesą jie vadina „siaubingu“, todėl, kaip pasekmė, atsiranda psichologinių problemų. Kai kurie iš jų, netgi pradeda jausti diskomfortą esant intymiam artumui su žmona ir dalinai praranda seksualinį potraukį“.

Remiantis statistiniais duomenimis, keletą metų atgal, beveik 60% būsimų tėčių dalyvaudavo savo vaikų gimime, tuo tarpu dabar šis rodiklis nukrito iki 30%.

(Apsilankyta 70 viso, 1 šiandien)


Similar Posts