Aš minsiu pedalus

Vaikas auga ne dienom, bet valandom ir vežimėlis jam jau akivaizdžiai per mažas. Vadinasi, atėjo laikas pirkti naują transporto priemonę, pavyzdžiui – dviratį. Kaip teisingai pasirinkti, į ką atkreipti dėmesį?

Triračių dviratukų yra labai didelis pasirinkimas. Tačiau, absoliuti dauguma atvežti iš Kinijos, kurią jau seniai galima vadinti pasaulio sostine nebrangių, tačiau dažniausiai nekokybiškų produktų.

Stebint, kaip greitai, jau pirmomis dienomis, nukrenta dekoratyvinės, dviračio konstrukcijos, detalės, nesunkiai galime įsivaizduoti, kaip bus ir su, tam tikrą funkciją, atliekančiais elementais – pedalais, ratais ir t.t.. Be to, ratai pagaminti ne iš gumos, bet iš pieno – plastiko, kas važiuotojui nesuteikia komforto jausmo.

Žinoma, išrandant dviratį, sunku sugalvoti ką nors naujo, ir vis tiktai gamintojai stengiasi kaip tik gali. Pavyzdžiui, vokiečių gamintojai, iš dviračio galo, šiek tiek kampu, pritaisė ilgą lazdą, kurios dėka galima stumti vaiką. Dviračio bagažinė padaryta krepšelio, samčio, dubenėlio ar pan. formos, kur patogu susidėti žaislus bei daiktus. Dviratuko priekis, kartais yra apipavidalintas, kokio nors žvėrelio ar transporto priemonės imitacija. Na ir žinoma, komplekte rasite įvairių priedų – skambutį, barškučių, lempučių ir panašių dalykėlių.

Atkreipkite dėmesį į sėdynę. Jos būna kietos ir minkštos. Mažiems vaikams geriau parinkti dviratį su plačia ir plokščia sėdyne (kaip kėdutė) ir geriau jei ji bus kieta. Dviračio grandinė būtinai turi būti pridengta apsauga. Tokiu būdu vaikas bus apsaugotas, kad jo kelnės neįsivels tarp grandinės ir vaikas nesusižeis. Vaikas taip pat turi būti tinkamai aprengtas bei apautas, t.y. pasiruošęs važinėtis dviračiu (saugiai). Kas liečia dviračio svorį, tai svarbu tik tuo atveju, jeigu vaikas jį nešios pats. Tokiu atveju parinkite tokį dviratį, kurį vaikas galėtų užnešti bent į vieną laiptinės aukštą.

Pasistenkite mažyliui nupirkti ne tik transporto priemonę, bet ir žaisliuką, t.y. dviratį, kuriame yra atidaroma bagažinė. Jam smagu bus atrasti, kad jis ne tik gali važinėtis pats, bet ir kažką pervežti.

(Apsilankyta 84 viso, 1 šiandien)


Similar Posts