Ar verta pradurti ausis savo mylimai dukrelei? Ir jeigu taip, kokiame amžiuje tai geriausia daryti?

Be jokios abejonės, ausies kaušelyje susikoncentravę daugelis refleksinių taškų. Tačiau konkrečiai ausies kaušelio (spenelio) vidurys – yra įprastinė papuošalų nešiojimo vieta. Joje nėra reflekso zonų. Dauguma tokių zonų yra išsidėsčiusios ausies kaušelio kraštuose, tame tarpe ir ausų spenelio kraštuose. Taigi jos vidurys, gana plataus diametro (0,5 cm), yra neutrali zona. O svarbiausia, kad tai saugi vieta auskarui pradurti.

Oficialiai, medicina nerekomenduoja ausų pradurti iki 3 metų. Iš kitos pusės, atlikti tyrimai parodė, kad ausis pradūrus vyresniame nei 11 metų amžiuje, padidėja rizika Keloid randams rastis. Daugumas tėvų mano, kad reikia sulaukti momento, kada pati dukra išreikš norą nešioti auskarus. T.y. bent apytikriai 6 – 7 metų.

Ausis galima pradurti bet kuriame grožio salone. Tam tikslui, kaip taisyklė, naudojami taip vadinami „pistoletai“. Dūris atliekamas greitai, higieniškai ir saugiai. Jeigu jūs nepasitikite profesionaliu kosmetologu, galite kreiptis pas reflekso terapijos specialistą. Pradurtą vietą kasdien reikia apdirbti 3% vandenilio peroksidu. Jeigu atsirado uždegimas, rekomenduojama dėti silpnus, kalio permanganato, kompresus tol, kol ausys užgis visiškai. Jeigu uždegimas nepraeina kreipkitės pas gydytoją.

Šią procedūrą geriausia atlikti žiemą, kadangi sumažėja infekcijos galimybė. Tačiau reikia būti atidžiam maunantis kepurę ar megztinį.

Tėvai patys turi nuspręsti kada ir kur pradurti ausis savo dukrai. Jeigu tėvai yra nusistatę prieš auskarus, o mergaitė labai nori, tai alternatyva auskarams gali tapti vaikiški klipai (klijų pagrindu) arba kristalai. Juos lengvai galima nuimti ir keisti pagal nuotaiką.

 

(Apsilankyta 379 viso, 1 šiandien)


Similar Posts