Apie kokias Kalėdines ir Naujametines dovanas svajoja vaikai?

Kokias Kalėdines ar Naujametines dovanas dauguma pasaulio vaikų norėtų gauti? Praėjo tie laikai, kada vaiko svajonė buvo gauti maišelį saldainių, pliušinį žaisliuką ir kad ateitų Kalėdų senelis. Šiandieniniai vaikai nuo šešių iki dvylikos metų „balsuoja“ už technologijas. Ilgame norų sąraše, pirmoje vietoje puikuojasi iPad – naujovė iš „Apple“. Ją norėtų atrasti, po eglute, 31% vaikų. Toliau, skirtumu 2%, seka personalinis kompiuteris iPod Touch – 29% vaikų jaučiasi esą nelaimingi be šių prietaisų. Ketvirtą – septintą vietas dalijasi įvairūs žaidimams skirti priedai.

Paaugliams vyresniems nei trylika metų, didžiausią susidomėjimą kelia kompiuteriai, smartpfone (išmanieji telefonai) ir plazminiai televizoriai. Prietaisai iš kompanijos „Apple“ nėra pirmoje vietoje, jų priorėtų sąraše. iPad, iPhone ir iPod užima antrą, aštuntą ir dešimtą vietas.

Šią apklausą, įdomumo dėlei, atliko „Kompanija Nielsen“. Žinoma, gauti rezultatai nėra priežastis pradėti veikti – vaikai bus patenkinti gavę ir naują megztinį, ir knygą, ir žaislą. Tačiau tai eilinį kartą patvirtina vis dar prieštaringą nuomonę, kad kiekviena nauja karta vis labiau tampa „skaitmenine“.

(Apsilankyta 136 viso, 1 šiandien)


Similar Posts