6 lauko žaislai, kurie nukonkuruos kompiuterinius žaidimus

Už lango šviečia saulė, o jūsų atžala sėdi prie kompiuterio ir žaidžia kompiuterinius žaidimus? Geriausias būdas visą šeimą išvilioti į lauką – pakviesti pramogauti kartu. Štai 6 lauko žaislai, kurie patiks ir mažiesiems ir suaugusiesiems!

  1. Dviračiai

Lietuvoje dviračių sportas dabar „ant bangos“. Didžiuosiuose miestuose dviračių takų tik daugėja. Tad jei dar neturite šios transporto priemonės, tikrai verta pagalvoti apie įsigijimą. Puiku tai, kad dviračiais važiuoti gali visi šeimos nariai – net ir patys mažiausieji. Jau maždaug 1,5 metų vaiką galite vežtis dviračio kėdutėje, o paaugęs jis galės išbandyti balansinį dviratuką.

Dviračiai, dviračio kėdutės ar balansiniai dviračiai internetu atkeliauja labai greitai, o ir nuolaidos didesnės nei perkant įprastose parduotuvėse. Kviečiame apžiūrėti pigu.lt. Paieškoje surinkite „dviračiai internetu“ – išvysite išties didelį pasirinkimą!

 

  1. Paspirtukai

Įprasti, elektriniai – populiarūs dabar visokie. Ir smagiausia tai, kad šie „lauko žaislai“ tampa populiarūs ir tarp suaugusiųjų, ypač elektriniai.

Internetu galite įsigyti skirtų tik vaikams arba tokių, kuriais galėsite važiuoti ir patys – su ištraukiamomis rankenomis ir itin tvirta konstrukcija. Pavyzdžiui pigu.lt parduotuvėje galite įsigyti paspirtuką, kuris atlaikys ir 120 kg. Pasiūla didelė ir įvairi. Rinkitės su stabdžiais, mirksinčiomis lempomis, su dviem ar trimis ratais, su krepšeliais daiktams susidėti – įvairių spalvų ir dizainų!

  1. Batutas

Ir kompiuteris, ir net įprasti lauko žaislai bus pamiršti, jei tik įsigysite batutą. Tai taip pat puikus būdas leisti laisvalaikį visai šeimai kartu. Renkantis batutą labai svarbu atkreipti dėmesį į vienu šokinėjimo metu leistiną žmonių ir svorio skaičių. Bus neįdomu, jei galėsite šokinėti tik po vieną…

Paskutinis mados klyksmas – batutai įmontuojami į žemę. Iš atskirų keturkampių ar apskritimų kieme galite sujungti visą šokinėjimų parką. Įrenginėjant reikės iškasti maždaug 1 m gylio duobę. Įmontuojamieji batutai atsparūs visoms oro sąlygoms.

Kaip ir dviračiai internetu, taip ir batutai gali būti pristatyti į Jūsų namus per vieną ar dvi dienas.

  1. Baseinas

Jei lauke taip karšta, kad važinėti dviračiu ar paspirtuku nesinori – metas kristi į baseiną! Rinkitės iš nedidelių, kuriuose tilps tik jūsų mažiausieji arba didesnius, kuriuose turkštis galėsite ir jūs. Renkantis baseino gylį ir plotį, labai svarbu turėti omenyje, kiek žmonių ir kokio amžiaus vienu metu norės jame maudytis.

Jei baseinu džiaugsis mažiausieji, vandens lauko žaislai taip pat turėtų atsidurti jūsų pirkinių krepšelyje: plaukiojančios žąsytės, kibirėliai, žuvyčių gaudymo tinklai, įvairūs laivai ir pan.

  1. Žaidimai su kamuoliu

Žaidimų su kamuoliu yra labai įvairių. Žinoma, pirmiausiai į galvą ateina krepšinis ar futbolas, tačiau kviečiame išmėginti ir kitus. Pavyzdžiui: petankę, stalo tenisą, žolės riedulį. Vaikams turėtų patikti kamuoliukų laidynė, vaikiškas boulingas, ar žaidimas su limpančiais kamuoliukais ir lėkštėmis.

Šie lauko žaislai yra geri tuo, kad neužima tiek vietos, kiek išvardintieji aukščiau. Juos lengva transportuoti ir galima žaisti tiek kieme, paplūdimyje ar net erdvesniame kambaryje.

  1. Badmintonas

Šiam žaidimui reikės bent dviejų žmonių, tačiau taip pat galėsite žaisti visa didžiulė šeima. O jei dar susiskirstysite į komandas, iškart „pagausite“ didesnį azartą. Atkreipkite dėmesį, kad žaidžiant badmintoną paplūdimyje, siūloma rinktis kitokias – trumpesnes raketes ir sunkesnius kamuoliukus. Vaikams, kaip ir visi lauko žaislai, gaminamos raketės taip pat kiek kitokios – lengvesnės nei įprastos.

Lietuvoje, palyginti su pietų šalimis, šiltų, sausų dienų nedaug. Vasara prabėga greitai, tad reikia nepražiopsoti ir suspėti ja pasidžiaugti. Linkime jūsų šeimai atrasti labiausiai patinkančias lauko pramogas, kurios neleistų sėdėti namie!

(Apsilankyta 516 viso, 1 šiandien)


Similar Posts