6 klausimai, į kuriuos vertėtų atsakyti renkantis dulkių siurblį

Vos tik užmetus akį į dulkių siurblių asortimentą tampa aišku, jog išsirinkti naują namų įrenginį paprasta nebus. Šie prietaisai skiriasi įvairiomis specifikacijomis, todėl tik tiksliai įvardinę savo poreikius, galėsite greičiau išsirinkti tinkamiausią modelį. Tam, kad tai padaryti būtų galima paprasčiau, pravartu atsakyti sau į kelis asmeninius klausimus.

  1. Koks Jūsų grindų dangos tipas? Tai bene esminis klausimas, leisiantis greičiau suprasti kokio tipo dulkių siurblys Jums yra reikalingas. Prie kiekvieno prietaiso yra nurodyta tiek kietos, tiek kiliminės dangos valymo kokybės klasė, todėl atsižvelgdami į tai, kokių paviršių Jūsų namuose yra daugiau, turėtumėte apsispręsti kur kas paprasčiau. Dulkių siurbliai dažniausiai yra tinkami kelioms skirtingoms dangoms, todėl bet kuriuo atveju pavyks atrasti optimaliausią variantą.
  2. Kokius papildomus paviršius ketinate valyti? Jei Jums dulkių siurblys yra reikalingas ne tik grindų, bet ir kitų paviršių valymui, turėtumėte apie tai pagalvoti iš anksto. Kai kurie prietaisai iš karto turi specialius antgalius ir kitus priedus, kurie leis sėkmingai išsiurbti augintinių plaukus, nuvalyti baldus ar užuolaidas, tačiau jei jų nėra, vertėtų įsitikinti, ar lengvai galėsite rasti ir įsigyti papildomus gaminius.
  3. Kaip dažnai naudojatės dulkių siurbliu? Atsakymas į šį klausimą dažnai priklauso nuo namų gyventojų ir Jūsų užimtumo. Pavyzdžiui, jei turite augintinių ar vietoje nenustygstančių mažylių, tačiau patys iš darbo grįžtate pakankamai vėlai, išlaikyti tvarkingą atmosferą gali padėti robotas dulkių siurblys. Visgi, jei priešingai, gyvenate vienas ir dulkės kaupiasi tik keliose specifinėse vietose, Jums atitinkamai užteks mažesnės talpos, gerokai paprastesnio prietaiso.
  4. Ar Jūsų namuose yra laiptai? Šis atsakymas svarbus dėl dviejų priežasčių. Pirmiausia, dėl pačių laiptų valymo: tokiais atvejais labiau tiks ilgesnį, manevringą kotą turintys prietaisai ar dulkių siurbliai – šluotos. Taip pat aktualus ir paties įrenginio svoris: jei jis bus itin didelis ir sunkus, patirsite nepatogumų kaskart, kai tik nuspręsite jį pernešti iš vieno aukšto į kitą.
  5. Ar namuose gyvena alergiški žmonės? Tinkamai pasirinktas siurblys gali sumažinti alerginių reakcijų riziką namuose, tad jeigu Jūs patys ar kiti namiškiai yra kamuojami alergijų, vertėtų rinktis prietaisus, turinčius vandens filtrą. Tokie siurbliai nebesugrąžina dulkių atgal į aplinką, todėl galima mėgautis gerokai švaresne erdve. Jei Jums reikalingas šis ar kitas dulkių siurblys, jį galite įsigyti Pigu.lt el. parduotuvėje (platų pasirinkimą rasite čia: https://pigu.lt/lt/technika-ir-elektronika/namu-technika/dulkiu-siurbliai).
  6. Koks Jūsų biudžetas? Priklausomai nuo šio prietaiso funkcionalumo ir papildomų galimybių, ženkliai gali skirtis ir jo kaina, todėl iš anksto turėtumėte pagalvoti, kiek ketinate į jį investuoti. Tuomet turite dvi išeitis: ieškoti, koks modelis už tokią sumą gali pasiūlyti geriausias specifikacijas arba palaukti specialių pasiūlymų, kuomet net ir itin kokybiškų dulkių siurblių, pavyzdžiui, Karcher kaina būna gerokai sumažinta.

Turėdami visus šiuos atsakymus, išsigryninsite savo poreikius ir tiksliai žinosite, koks dulkių siurblys Jums yra reikalingas. Tikėtina, jog alternatyvų šiuo atveju ieškoti nereikės, kadangi šie įrenginiai pasižymi pakankamai plačiu, įvairius poreikius tenkinančiu asortimentu – tuo netrukus įsitikinsite ir patys.

(Apsilankyta 372 viso, 1 šiandien)


Similar Posts